Echo Dot 4 - inteligentny głośnik teraz za mniej niż 200 złotych!

Echo Dot 4 – inteligentny głośnik teraz za mniej niż 200 złotych!

Inteligentne rozwiązania nie zawsze muszą być drogie. Na naszych łamach często opowiadamy o promocjach, dzięki którym niektóre urządzenia można kupić sporo taniej. Tak właśnie jest w przypadku podstawowego, inteligentnego głośnika od firmy Amazon – Echo Dot 4, który teraz kosztuje mniej niż 200 złotych.

Możliwości inteligentnych głośników zmieniają się z dnia na dzień. Szczególnie widoczne jest to właśnie po tych sprzedawanych przez Amazon, które zdają się rozwijać najszybciej spośród wszystkich graczy na rynku. Bardzo wiele uwagi do ich rozwoju przykłada sam Amazon, a równie wiele producenci poszczególnych urządzeń i usług, obsługiwanych poprzez skille. Fakt że platforma Alexa jest najbardziej otwarta ze wszystkich – umożliwia podmiotom trzecim dodawanie umiejętności sprawia, że to właśnie logo asystentki Amazonu można spotkać na największej ilości inteligentnych urządzeń.

Do sterowania nimi przy pomocy głosu służy właśnie inteligentny głośnik, taki jak Echo Dot 4.

Amazon Echo Dot 4 za mniej niż 200 złotych i to nie u producenta!

Mając na uwadze niedawny debiut polskiej strony internetowej Amazonu, z pewnością wielu pomyślało, że omawiana promocja dostępna jest właśnie u amerykańskiego giganta ecommerce. Tymczasem nic bardziej mylnego. Głośnik Amazon Echo Dot 4 kosztuje tam tyle co zwykle – 299 złotych.

Zdecydowanie taniej, bo za 190,22 złotych znajdziemy go w Media Expert. W tej cenie to zdecydowanie bardzo korzystny zakup.

Chcesz przekonać się, jak to jest korzystać z inteligentnego głośnika? Sterować domem przy pomocy głosu? Uzyskiwać dostęp do ulubionej muzyki i najważniejszych informacji bez konieczności sięgania po smartfon? Nie zwlekaj z decyzją!