Apple

W 2021 roku Apple zaleje rynek nowymi produktami

Niezawodny analityk, Ming Chi-Kuo, postanowił podzielić się swoimi wieściami dotyczącymi nowości produktowych Apple, które firma przygotowuje na 2021 rok. Co ciekawe, nie zabraknie tam inteligentnych gadżetów oraz jednej premiery, na którą chyba czekają wszyscy fani producenta z jabłkiem w logo.

Czego można oczekiwać od Apple w 2021 roku? A no sporo nowości. Amerykańska firma przygotowuje nowe produkty, które tym razem będą wykraczały nieco poza standardowe smartfony, komputery oraz tablety. Wśród nowości przeznaczonych na ten rok znajdą się także nowe słuchawki bezprzewodowe, okulary do rozszerzonej rzeczywistości oraz lokalizatory AirTags.

Apple przygotowuje lokalizatory AirTags i okulary AR

Plotki na temat lokalizatorów AirTags pojawiają się w sieci od prawie roku, a sama ich prezentacja znajduje się już bliżej niż dalej. Apple milczało na temat losów tego akcesorium, ale wszystko wskazuje na to, że oficjalnie zobaczymy je jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku. Lokalizatory AirTags mają być domyślnie przeznaczone do śledzenia swoich sprzętów – w praktycznie dowolny sposób. Wszystko to za pośrednictwem aplikacji „Znajdź mój” znajdującej się na smartfonach i komputerach firmy z Cupertino.

W 2021 roku Apple zaleje rynek nowymi produktami

Kuo twierdzi również, iż w 2021 roku mamy w końcu zobaczyć pierwszy sprzęt do rozszerzonej rzeczywistości z jabłkiem na obudowie. Szczegóły póki co są niejasne – wiadomo jedynie, że premiera okularów AR będzie zależna od nowego iPhone’a. Brzmi ciekawie.

Jeśli chodzi o pozostałą ofertę produktów, Ming Chi-Kuo twierdzi, że 2021 rok przyniesie nam również zupełnie nową generację słuchawek AirPods, nowy procesor w komputerach, a także odświeżone tablety z zupełnie nowymi wyświetlaczami.

Na papierze wszystko to wygląda ekscytująco, jednak warto powstrzymać się od nadmiernego podniecenia. Wszyscy wiemy, jak to jest z Apple – plotki i przecieki nie zawsze sprawdzają się w stuprocentach.