Cinkciarz

Cinkciarz.pl korzysta ze Sztucznej Inteligencji. Do czego?

Serwis Cinkciarz.pl poinformował, że w rozwoju swojego serwisu wykorzystuje Sztuczną Inteligencję. Konkretniej, odpowiednie algorytmy AI pomagają pracownikom firmy tworzyć treści marketingowe oraz wpisy w mediach społecznościowych. A to jeszcze nie koniec!

Cinkciarz poinformował, że korzysta z funkcji otwartego generatora tekstu GPT-3 stworzonego przez OpenAI. Narzędzie to ma wspierać pracowników firmy w tworzeniu treści marketingowych, wpisów do mediów społecznościowych czy też podczas korekty poszczególnych materiałów.

To nie pierwszy raz, kiedy firma przyznaje się do tego, iż korzysta z rozwiązań AI powiązanych z generowaniem treści.

Cinkciarz stawia na AI

W informacji prasowej Cinkciarz zwraca uwagę, iż stosowane rozwiązanie znajduje się jeszcze w wersji beta. Obecnie trwają jego testy, a firma wzięła w nich udział na zaproszenie producenta.

GPT-3 cechuje się rewelacyjnym przetwarzaniem języka naturalnego oraz wykorzystuje model oparty o algorytmy, które pozwalają poprawić błędy gramatyczne, a także automatycznie przewiduje jakie frazy czy zdania mogą pasować do danego tekstu. Cinkciarz chwali się, że wykorzystuje Sztuczną Inteligencję do przygotowywania materiałów marketingowych, które znajdują się między innymi na blogu firmowym, stronie internetowej czy też w kanałach społecznościowych. Polskie przedsiębiorstwo ma w planach dalej inwestować w AI oraz rozwijać algorytmy, które pozwolą przyspieszyć i uprościć proces powstawania treści w firmie.

Chcemy się stale rozwijać i wierzymy, że innowacje, to nie tylko ciekawostki, ale również realne narzędzia do efektywniejszych działań dla naszych klientów.

Piotr Kiciński, wiceprezes firmy Cinkciarz.