Dreame Technology

Dreame rozszerza ofertę inteligentnych odkurzaczy

Dreame zaprezentował swoje nowe urządzenia, a konkretniej inteligentne odkurzacze, które będą dostępne w bardzo przystępnych cenach. Produkty tej marki mogą być ciekawą alternatywą dla chociażby Roborock.

Dreame dzielnie walczy na rynku inteligentnych odkurzaczy, choć nie jest to lekki teren. Firma ma plan, który wygląda bardzo podobnie chociażby do Xiaomi – zaoferować użytkownikom inteligentne gadżety w przystępnej cenie. Dreame pozycjonuje się jako producent przystępnych cenowo, robotów odkurzających.

Firma zaprezentowała kilka konstrukcji działających podobnie do sprzętów konkurencji, co swoją drogą wcale nie może dziwić.

Dreame Technology

Dreame – kolejny gracz, który zawalczy o portfel

W ofercie Dreame znajdziemy już kilka produktów, między którymi można wybrać zgodnie ze swoimi preferencjami. W większości przypadków urządzenia te oferują całkiem niezłe funkcjonalności: zaczynając od LiDAR, a kończąc na funkcji mopowania podłogi.

Najnowsze produkty firmy, to między innymi Dreame Robot L10 Pro – odkurzacz i mop w jednym. Konstrukcja wykorzystuje mapowanie środowiska w 3D oraz je w stanie zintegrować się z asystentką Amazon Alexa. L10 Pro posiada zbiornik na wodę o pojemności 270 miliiltrów.

Oprócz tego, Dreame zaprezentowało również trzy inne modele odkurzaczy – T30, Z10 Pro oraz W10.

Producent na ten moment na swojej stronie najbardziej chwali się konstrukcją D9, którą można kupić w serwisie Amazon w cenie 329 euro. W przeliczeniu na złotówki daje to bardzo przystępną cenę, faktycznie porównywalną z innymi, chińskimi odpowiednikami.