Dreame V11

Dreame V11 – mocny odkurzacz pionowy w super cenie, tylko dziś!

Zalety odkurzaczy pionowych można mnożyć bez końca. Niewielki rozmiar, wygoda użytkowania, brak kabli i prostota czyszczenia to tylko pierwsze z brzegu. Jeden z nich, Dreame V11, można dziś kupić w bardzo korzystnej cenie.

Dreame V11 – wszystko, czego oczekujesz od pionowego odkurzacza

Czym Dreame V11 wyróżnia się wśród rynkowej konkurencji? Przede wszystkim parametrami technicznymi, czyniącymi go jedną z najsolidniejszych propozycji. W niewielkiej obudowie o wadze 1,6 kg znajdziemy silnik generujący moc ssania 25 000 Pa i baterię o pojemności 3000 mAh, zdolną zapewnić nawet 90 minut ciągłej pracy. Czas pełnego ładowania baterii to 4 godziny.

Dreame V11

Dreame V11 wyposażony został również w łatwy do wyczyszczenia filtr oraz zestaw niezbędnych akcesoriów, przydatnych w codziennym użytkowaniu odkurzacza.

Dreame V11

Jego sugerowana cena detaliczna to niecałe 400 euro, jednak dzięki trwającym właśnie promocjom, można kupić go znacznie taniej i jeszcze otrzymać gratis! Zamówić go można pod tym linkiem.

Bardzo dobra cena, ale tylko dziś!

Decydując się na zakup Dreame V11 w dniu 12 listopada, zapłacimy jedynie 258,52 euro, a to nie koniec promocji! Wystarczy skorzystać z kuponu dostępnego tutaj, by obniżyć cenę odkurzacza do 225,50 euro! Trzeba się spieszyć, jednak jeśli ktoś właśnie teraz szuka odkurzacza pionowego, zdecydowanie warto podjąć szybką decyzję. A to jeszcze nie koniec promocji!

Dreame V11

Kup odkurzacz – szczoteczka gratis!

Pierwszych 200 osób, które zdecydują się kupić odkurzacz Dreame V11, otrzyma, zupełnie za darmo, szczoteczkę elektryczną Oclean X. Odkurzacz można zamawiać z europejskich magazynów – zlokalizowanych w Polsce i w Hiszpanii.

Dreame V11

Dreame V11 to naprawdę solidna propozycja w segmencie odkurzaczy pionowych. W dzisiejszej cenie – 225,50 euro, z całą pewnością warta uwagi i polecenia.