FIBARO
fot. FIBARO

Smart home FIBARO trafia do Castoramy!

Sprzęty firmy FIBARO będzie można już niebawem kupić w sieci sklepów Castorama. W ten sposób inteligentne rozwiązania będą szerzej dostępne dla zainteresowanych użytkowników. Przy współpracy z Castoramą, FIBARO wprowadzi do sprzedaży specjalnie zaprojektowane pakiety zaspokające podstawowe potrzeby fanów technologii. 

Raport serwisu Oferteo.pl za 2019 rok wskazuje jednoznacznie – na inteligentne sprzęty decyduje się praktycznie co trzecia osoba, która buduje dom. FIBARO chce niejako wyjść wszystkim naprzeciw. Firma podpisała umowę o współpracę z Castoramą, w ramach której dostarczy użytkownikom specjalne pakiety sprzętów pozwalające na automatyzację wybranych czynności. 

FIBARO trafia do Castoramy

W ramach współpracy z Castoramą, FIBARO zapewni użytkownikom siedem różnych pakietów do wyboru. Każdy z nich został oznaczony odpowiednią nazwą – “wygoda”, “oświetlenie”, “oszczędny dom” czy “rolety”. W ramach opcji startowej użytkownicy otrzymają dostęp do centrali zarządzania inteligentnym domem, z której będzie można sterować wybranymi sprzętami. FIBARO zakłada, iż zestawy sprzedawane w Castoramie będą dostępne do samodzielnego montażu lub instalacji przy pomocy dedykowanego pracownika firmy.

Na początek wszystkie ze sprzętów trafią do 25 sklepów na terenie Polski. Sprzedaż rozpocznie się już w listopadzie bieżącego roku. 

Sprawna odpowiedź na zapotrzebowanie

„Czas pokazał, że coraz więcej osób jest zainteresowanych wykorzystaniem nowoczesnych technologii smart home w swoich domach. Z myślą o tych osobach stworzyliśmy pakiety, które odnoszą się do konkretnych potrzeb, zwiększają bezpieczeństwo, podnoszą komfort naszego życia i pomagają zmniejszać wysokość rachunków korzystających z nich osób. – przekazał Adam Krużyński, CEO firmy FIBARO.

Decyzja FIBARO o wejściu do jednej z popularniejszych sieci sklepów w Polsce, to zdecydowanie dobre posunięcie. To także istotny krok dla całej, szybko rozwijającej się branży inteligentnych urządzeń, która od teraz będzie mogła być bardziej dostępna dla szerszego grona użytkowników.