Garmin Index S2
fot. Garmin

Garmin Index S2 – inteligentna waga dla sportowców i nie tylko

Garmin wprowadza do sprzedaży wagę Index S2. Inteligentny sprzęt przeznaczony jest zarówno dla sportowców, jak i dla osób chcących lepiej monitorować swoją wagę.

Garmin Index S2 to inteligentna waga, która została wyposażona przez producenta w funkcje smart oraz szczegółowe wykresy dotyczące ciała użytkownika. Wystarczy stanąć, włączyć aplikację i… to w zasadzie tyle. Nowe urządzenie Garmina pozwala dbać o zdrowie nie tylko sportowcom, ale również każdemu przeciętnemu użytkownikowi.

Garmin Index S2 – co potrafi?

Garmin Index S2 łączy się automatycznie z platformą Garmin Connect, aby każda z osób mogła przeglądać swoje dane w przejrzysty sposób w jednym miejscu. Waga pokazuje wykres liniowy wagi użytkownika z ostatnich 30 dni, co według producenta ma pomóc uniknąć codziennych wahań masy ciała, które są całkowicie naturalne. Profesjonaliści mogą skorzystać z tej funkcji, aby śledzić swoją masę powiązaną z nawodnieniem organizmu.

Oprócz tego, Garmin Index S2 potrafi także mierzyć oczywiście wagę, procent tkanki tłuszczowej, BMI, masę mięśni szkieletowych, procent wody w organizmie oraz masę kości użytkownika. Konstrukcja wykorzystuje również specjalny widżet pogodowy, który pozwala zaplanować dzień – w zależności od pory ważenia.

Garmin Index S2 pozwala na stworzenie do 16 różnych profili użytkowników, co pozwala korzystać z wagi także całej rodzinie, a nie tylko jednej osobie.

Garmin Index S2
fot. Garmin

Cena?

Garmin Index S2 została wyceniona na 149,99 euro. Czas pracy wagi na jednym ładowaniu, to około 9 miesięcy. Urządzenie będzie dostępne w sprzedaży w kolorze czarnym oraz białym.