Gosund SP111 - pierwszy krok do inteligentnego domu w okazyjnej cenie!
Zdjęcie autorstwa Markus Spiske z Pexels

Gosund SP111 – pierwszy krok do inteligentnego domu w okazyjnej cenie!

Według wielu korzystających z rozwiązań inteligentnego domu, pierwszym krokiem, jaki należy postawić, jest wyposażenie się w odpowiednią ilość gniazdek, dzięki którym możliwe będzie zdalne włączanie i wyłączanie podłączonych do nich urządzeń. Takim gniazdkiem jest właśnie Gosund SP111, które teraz dostępne jest w bardzo korzystnej cenie.

Pełna funkcjonalność za niewielkie pieniądze

Gniazdko Gosund SP111, nie wyróżnia się wśród wielu podobnych rozwiązań. Ot inteligentne gniazdko, którym możemy sterować przy pomocy aplikacji mobilnej czy asystentów głosowych, dodatkowo wzbogacone o funkcję pomiaru zużywanej energii elektrycznej. Ma jednak dwie zalety, dzięki którym warto rozważyć jego zakup.

Po pierwsze, jest naprawdę niewielkie. W porównaniu do testowanego przeze mnie gniazdka od firmy TP-Link, wręcz malutkie. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w montażu w ciasnych miejscach, na przykład za szafą czy w listwie, między wieloma innymi wtyczkami.

Gosund SP111

Drugą, najważniejszą zaletą Gosund SP111, jest cena, w jakiej obecnie można je kupić. W ramach przeceny, w sklepie Media Expert, dostępne jest za 38 złotych. Biorąc pod uwagę jego niewielki koszt, to obecnie jedno z najbardziej opłacalnych rozwiązań, zwłaszcza dla osób, które stawiają pierwsze kroki w budowie inteligentnego domu.

Gniazdko Gosund SP111, w okazyjnej cenie, w Media Expert

Gosund SP111 – pełna automatyzacja

Gniazdko Gosund SP111, bez najmniejszego problemu, może stać się częścią większego systemu urządzeń. Wszystko dlatego, że można nim sterować zarówno z poziomu oprogramowania Alexa od Amazonu, jak i Google Home. Dzięki temu, możliwa jest również jego obsługa za pomocą asystenta głosowego.

Sama aplikacja dedykowana do obsługi gniazdka też jest bardzo popularna – to powszechnie stosowana, w przypadku urządzeń inteligentnych rodem z Chin, Smart Life.

Rozpoczęcie budowy inteligentnego domu od kilku gniazdek, to bardzo dobry pomysł. W tak korzystnej cenie, w jakiej obecnie można kupić Gosund SP111, z pewnością warto spróbować.