Huawei Smart Doorbell Pro
fot. Huawei

Huawei Smart Doorbell Pro – inteligentny dzwonek z szerokokątną kamerą

Huawei rozpoczyna budowę swojego ekosystemu inteligentnych sprzętów. Firma zaprezentowała Smart Doorbell Pro, czyli inteligentny dzwonek do drzwi z kamerą szerokokątną. Oprócz tego, sprzęt oferuje także kilka innych funkcji.

O tym, że Huawei nie ma w ostatnim czasie łatwo, wiedzą wszyscy pasjonaci śledzący nowinki technologiczne. Chiński producent może i nie wyrabia z produkcją smartfonów, ale w kontekście sprzętów smart home ma się całkiem dobrze. Smart Doorbell Pro to najnowsza propozycja Chińczyków skupiająca się wokół inteligentnego dzwonka do drzwi. Co możemy zrobić za jego pomocą?

Huawei Smart Doorbell Pro – nowy, inteligentny dzwonek producenta

Huawei Smart Doorbell Pro może komunikować się za pośrednictwem jednego przycisku. Właściciele mogą uzyskać dostęp do dzwonka także z poziomu smartfona. Urządzenie jest w stanie rejestrować, kiedy dana osoba dzwoni do drzwi – nawet wtedy, kiedy nie ma nas w domu. Całość można sparować także z inteligentnym ekranem Huawei, aby uzyskać jeszcze większy komfort użytkowania.

Smart Doorbell Pro został wyposażony także w funkcję interkomu z opcją… zmiany głosu. Samotne kobiety mogą w ten sposób łatwo modulować swój głos, tym samym niejako oszukując osobę znajdującą się przed drzwiami. Dzwonek Huawei jest również w stanie automatycznie rejestrować brak naciśnięcia dzwonka. Użytkownik może więc podejrzeć czy po pierwszym dzwonku ktoś dalej kręci się przed domem.

Nowy dzwonek Huawei posiada baterię o pojemności 6500 mAh, która ma działać nawet do 8 miesięcy na jednym ładowaniu.

Huawei Smart Doorbell Pro
fot. Huawei

Ile trzeba za niego zapłacić?

Huawei Smart Doorbell Pro będzie dostępny w grudniu w cenie 599 juanów – w przeliczeniu na złotówki daje to mniej więcej 345 złotych. Urządzenie trafi do centrów handlowych i autoryzowanych platform e-commerce. Bardzo możliwe, że dzwonek Huawei pojawi się także w Polsce.