Huawei

Huawei wprowadza na rynek nowy oczyszczacz. Naładowany technologiami

Huawei Smart Life Air Purifier 1Pro, to nowa propozycja chińskiego producenta w zakresie domowego oczyszczania powietrza. Sprzęt zostanie wprowadzony do sprzedaży już na dniach i został on dosłownie naszpikowany nowoczesnymi technologiami. Cena nie jest jednak niska.

Huawei Smart Life to marka inteligentnych sprzętów chińskiego producenta, która rozwija się nieco wolniej niż chociażby konkurencyjne Xiaomi. Huawei wprowadza jednak na rynek swój nowy oczyszczacz powietrza, za którego trzeba będzie zapłacić 2199 juanów. W przeliczeniu na złotówki daje to mniej więcej 1270 złotych.

Co otrzymujemy w tej cenie?

Huawei Smart Life Air Purifier 1Pro jest naszpikowany technologią

Nowy oczyszczacz powietrza od Huawei posiada prostokątny kształt z zakrzywionymi krawędziami. Cała konstrukcja jest również wyposażona w 5-calowy, kolorowy ekran IPS o wysokiej rozdzielczości i obsługuje aplikację Huawei Smart Life.

Sam sprzęt charakteryzuje się wysoką skutecznością w usuwaniu wirusów, głównie dzięki zastosowaniu antybakteryjnego, głębokiego światła ultrafioletowego – w tym przypadku skuteczność wynosi nawet do 99,99 proc. Huawei Smart Life Air Purifier 1Pro obsługuje automatyczne przełączanie się między trybami, działa w oparciu o materiały filtrujące klasy H13 w połączeniu z węglem aktywnym i jest w stanie aktywnie oczyszczać powietrze.

Producent chwali się, iż jego nowy sprzęt będzie też odpowiedni w kontekście usuwania zanieczyszczeń, alergenów oraz chemikaliów z powietrza. Cała konstrukcja działa z maksymalną głośnością na poziomie 31 decybeli, co oznacza, że nie powinna zakłócać snu użytkownika.

Obecnie nie wiadomo czy opisywany sprzęt od Huawei pojawi się w Europie.