IKEA Symfonisk
fot. IKEA

Głośnik IKEA Symfonisk doczekał się nowych akcesoriów

Głośnik IKEA Symfonisk doczekał się nowych akcesoriów. Od teraz użytkownicy będą mogli dokupić do sprzętu między innymi kolorowe fronty.

Głośnik IKEA Symfonisk stał się prawdziwym hitem od momentu wejścia na rynek. Konstrukcja zapewnia użytkownikom ciekawe rozwiązania w przystępnej cenie i wygląda na to, że szwedzka marka nie chce na tym poprzestać. Tym razem IKEA Symfonisk doczekał się nowych akcesoriów – są nimi między innymi dodatkowe, niebieskie lub czerwone fronty, które można dokupić i założyć bezpośrednio na głośnik. I to jeszcze nie koniec.

IKEA Symfonisk także z niższą ceną

W Wielkiej Brytanii oraz Holandii głośniki IKEA Symfonisk doczekały się obniżki ceny. Do tego wszystkiego, IKEA w tych regionach obniżyła także cenę, którą trzeba zapłacić za mostek pozwalający sterować inteligentnymi światłami, roletami oraz samymi głośnikami bezprzewodowymi. Całość jest kompatybilna z systemem Sonos, a także asystentami takimi, jak Amazon Alexa czy Asystent Google.

Obecnie nie wiadomo, jak szybko IKEA będzie rozszerzała swoją ofertę na inne państwa, ale można się spodziewać, że na przestrzeni kilku tygodni nowe pokrowce oraz fronty na głośniki IKEA Symfonisk pojawią się także w innych regionach.

W Holandii nowy front głośnika wyceniono na 8 euro podczas gdy osłona „lampowego” głośnika kosztuje równowartość 10 euro. Tego typu ceny nie wyglądają odstraszająco.

IKEA Symfonisk
fot. IKEA

IKEA ma ambicje związane ze smart home

IKEA nie pierwszy raz pokazuje, iż ma bardzo duże ambicje związane z działem inteligentnego domu. Firma na przestrzeni miesięcy wprowadziła do swojej oferty kilka przydatnych produktów i w najbliższym czasie portfolio producenta zostanie rozszerzone o kolejne gadżety.

Nam nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na to aż opisywane nowości dotyczące głośnika Symfonisk trafią także do Polski.