Inteligentne zegarki wspierają pływaków już od dawna. Pora, by robiły to same gogle

Inteligentne zegarki wspierają pływaków już od dawna. Pora, by robiły to same gogle

Okulary do pływania Smart Swim Goggles firmy FORM to akcesorium, które może przydać się wszystkim tym, dla których to właśnie przemierzanie długości basenu wpław jest ulubioną formą aktywności fizycznej. Dzięki nim, podstawowe informacje dotyczące treningu wyświetlą się bezpośrednio w polu widzenia pływaka.

Pływacy będą mieli łatwiej

Okulary Smart Swim Goggles kosztują w Europie 169,95 euro. Co otrzymujemy w zamian? Przede wszystkim możliwość podglądu parametrów treningu bez konieczności sięgania po zegarek. Dzięki przezroczystemu wyświetlaczowi można, na bieżąco, podglądać pokonany wpław dystans, czy czas, który upłynął od momentu rozpoczęcia treningu. Nie są to jednak jedyne parametry, możliwe do wyświetlenia przez okulary. Można, między innymi, dowiedzieć się, ile czasu trwa przepłynięcie jednej długości basenu, czas na 100 metrów, spalone kalorie, tętno itp.

Producent umożliwia również dopasowanie okularów do twarzy sportowca, dzięki dołączonym siedmiu nakładkom na nos i regulowanemu paskowi silikonowemu.

Minimalna długość basenu, w której działają okulary to 15 metrów, a maksymalna – 650 metrów.

Gogle Smart Swim Goggles
Smart Swim Goggles

Z zegarkiem lub bez, w basenie i otwartym akwenie

W zależności od środowiska wodnego, w jakim użytkowane będą gogle Smart Swim Goggles, oferują odpowiednio rozbudowane bądź ograniczone funkcje. Przedstawia je poniższa tabelka:

Smart Swim Gogle

O możliwościach gogli można przekonać się samemu, dokonując ich zakupu na stronie internetowej producenta.

Gogle Smart Swim Goggles
Smart Swim Goggles

Niestety, jako że pływanie nie należy do moich ulubionych aktywności fizycznej, nie pokuszę się o rekomendację czegoś, czego nie potrafiłbym wykorzystać.