Inteligentny dom Samsunga - ważna prezentacja już wkrótce

Inteligentny dom Samsunga – ważna prezentacja już wkrótce

Firma Samsung zaprasza wszystkich chętnych na internetową prezentację najnowszej linii produktów dla domu.

Jak czytamy w zaproszeniu opublikowanym na stronie internetowej Samsunga, już 11 maja o godzinie 16:00 odbędzie się internetowe wydarzenie Bespoke Home 2021. Prezentacja zapowiadana jest pod hasłem nasza nowa wizja dla każdego domu, dlatego można spodziewać się, że zaprezentowana zostanie bardzo wiele produktów służących do uczynienia mieszkania wygodniejszym i przyjemniejszym dla domowników miejscem.

Dalej czytamy, że podczas wydarzenia Samsung zaprezentuje koncepcję Bespoke Home, jak również najnowsze produkty i technologie komponujące się z nowym kierunkiem rozwoju marki w zakresie urządzeń gospodarstwa domowego.

Samsung Bespoke Home 2021

Samsung Bespoke Home 2021 – na co czekamy?

Jako że Samsung nie sygnalizuje, jakie konkretnie sprzęty ma zamiar przedstawić podczas tego wydarzenia, możemy jedynie zdać się na spekulacje pojawiające się w internecie. Redakcja SamMobile przewiduje, że mogą to być nowe klimatyzatory, szafy odświeżające ubrania, sprzęty do gotowania, odkurzacze bezprzewodowe, lodówki, roboty sprzątające i mopujące, a także pralki.

Jeśli istotnie pogłoski doczekają się potwierdzenia i firma Samsung zaprezentuje całą plejadę inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego, wielu może mieć poważny orzech do zgryzienia. Perspektywa obsługi niemal wszystkich rozwiązań smart home z poziomu jednej aplikacji, w tym wypadku Samsung SmartThings, brzmi naprawdę bardzo kusząco.

Jak myślicie, czy po prezentacji Bespoke Home 2021 przybędzie klientów gotowych by cały dom wyposażyć w urządzenia od Samsunga?

Wydarzenie będzie można śledzić na dedykowanej stronie internetowej.