Inteligentny odkurzacz Silvercrest SSRA1 od poniedziałku w sklepach Lidl
fot. lidl-sklep.pl

Inteligentny odkurzacz Silvercrest SSRA1 od poniedziałku w sklepach Lidl

Już jutro (30 listopada 2020) do sklepów sieci Lidl trafi najnowszy model inteligentnego odkurzacza Silvercrest SSRA1. Poza wyjątkowo niską ceną (649 złotych) urządzenie to może pochwalić się funkcjami znanymi z droższych produktów konkurencji.

649 złotych za automatyczny porządek

W ofercie sklepu Lidl już wcześniej znaleźć mogliśmy różne modele odkurzaczy autonomicznych od zarówno Viledy, jak i autorskiej marki Silvercrest. Nabyć je mogliśmy w wielu różnych przedziałach cenowych, lecz, powiedzmy sobie szczerze, rzadko kiedy były to oferty warte uwagi.

Inaczej sprawa ma się jednak tym razem. Silvercrest SSRA1 pochwalić może się wachlarzem funkcji dostępnym w urządzeniach chociażby iRobota, zachowując przy okazji równie atrakcyjną cenę, jak inne produkty lidlowej marki.

Inteligentny odkurzacz Silvercrest SSRA1 od poniedziałku w sklepach Lidl
fot. lidl-sklep.pl

Odkurzacz może być sterowany za pomocą specjalnej aplikacji, dołączonego pilota, przycisków na obudowie, a także głosowo, co jest zasługą kompatybilności z asystentem Amazon Alexa.

Cytując z oficjalnej strony produktu, wybierać możemy spośród 5 różnych trybów działania, takich jak:

  • Classic – czyszczenie w trybie przypadkowym,
  • Auto – czyszczenie w równoległych trasach z 60% pokryciem,
  • Spot – czyszczenie po spirali z maksymalną siłą ssącą,
  • Kąty – czyszczenie wzdłuż brzegów pomieszczenia,
  • Max – czyszczenie z maksymalną siłą ssącą; możliwość dodatkowego włączenia w trybach Auto, Classic i Kąty.

Sensowne pieniądze za podstawowe funkcje

SSRA1 wyposażony został w dwie szczotki boczne, które działają w połączeniu z tradycyjną, centralną szczotką wielofunkcyjną. W lokalizacji w terenie pomaga mu 11 czujników antykolizyjnych, 3 sensory zapobiegające spadkowi z wysokości, a także dołączona do zestawu wirtualna ściana używana do odgradzania przestrzeni nie przeznaczonych do sprzątania.

Według producenta, urządzenie poradzić ma sobie ze zwykłymi podłogami oraz krótkimi dywanami. W zestawie oprócz wirtualnej ściany znajdziemy również podstawową stację dokującą oraz zbiornik na brud umieszczany w środku naszego odkurzacza.

Inteligentny odkurzacz Silvercrest SSRA1 od poniedziałku w sklepach Lidl
fot. lidl-sklep.pl

Urządzenie do sklepów Lidl na terenie całego kraju trafić ma jutro (tj. 30 listopada 2020), ale już dzisiaj jest ono dostępne do zakupu na stronie internetowej Lidl-sklep.pl. W obu przypadkach cena wynosi 649 złotych, co – warto zaznaczyć – jest kwotą bardzo rozsądną, szczególnie patrząc na w zdecydowanej większości pozytywne oceny pochodzące z niemieckiej wersji sklepu.