Jeansy dodatkiem do smartfona czy smartfon dodatkiem do jeansów?

Jeansy dodatkiem do smartfona czy smartfon dodatkiem do jeansów?

Kupując smartfon, pierwsze, po co biegniemy do sklepu, to etui, folia/szkło chroniące ekran i… oczywiście, że spodnie! Samsung podjął współpracę z Dr Denim, znaną, australijską marką modową, przy nietypowej akcji promocyjnej najnowszego składanego smartfona firmy, tj. Galaxy Z Flip 3. Dostępność jeansów jest mocno ograniczona, co działa na korzyść obu marek.

O co chodzi?

Chciałabym Wam teraz napisać długi wywód na temat tego, że spodnie te wyposażone są w krokomierz i Bluetooth, który automatycznie przesyla dane do smartfona lub że ma zaimplementowaną ładowarkę indukcyjną, która ładuje sprzęt, gdy tylko się poruszamy. Nic z tych rzeczy – to po prostu zwykłe spodnie jeansowe. Albo niezwykłe, zależy, jak na to spojrzymy.

Niezwykłe, bo nie mają tylnych kieszeni i zostały stworzone, by zapewnić komfort użytkownika smartfona Samsunga. Z przodu mamy bowiem małą kieszonkę, która powstała z myślą o przenoszeniu Galaxy Z Flip 3 i jest dokładnie takich wymiarów, by smartfon się w niej swobodnie mieścił, ale jednocześnie by nie było luzu, który mógłby spowodować wypadnięcie z niej telefonu.

Jeansy dodatkiem do smartfona czy smartfon dodatkiem do jeansów?

“Idealnym partnerem stylowego, składanego telefonu jest para równie stylowych dżinsów, które świetnie do niego pasują, dzięki czemu miłośnicy mody mogą mieć zarówno styl, jak i praktyczność dzięki telefonowi, który idealnie pasuje do dżinsów i nie odstaje!”- możemy przeczytać w informacji prasowej australijskiego oddziału Samsunga.

Limitowana edycja jeansów już dostępna w sprzedaży

Z Flip Pocket Denim zostały wydane w ilości zaledwie 450 sztuk i można je kupić jedynie w sklepie internetowym Dr Denim. Cena zestawu, na który składają się jeansy (męskie lub damskie) oraz oczywiście smartfon Samsung Galaxy Z Flip 3, została ustalona na 1499 dolarów. Można wybrać jedną z czterech dostępnych wersji kolorystycznych smartfona – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Jeansy dodatkiem do smartfona czy smartfon dodatkiem do jeansów?

A dlaczego piszę o tym na łamach oiot.pl? Sama się zastanawiam – może czas na dział “absurdalne akcesoria do urządzeń elektronicznych”? 😉 Skoro IoT to internet RZECZY, to spodnie idealnie tu pasują.

Tak, mam nadzieję, że się uśmiechnęliście, czytając ten tekst.