Kruger&Matz rozszerza ofertę smart home. Debiutują trzy nowe kamery

Kruger&Matz rozszerza ofertę smart home. Debiutują trzy nowe kamery

Ostatnie działania polskiej firmy Kruger&Matz jednocześnie wskazują na jej zamiary odnośnie dalszego rozwoju oferty w segmencie smart home. Do obecnej oferty rozwiązań inteligentnego domu, w której znaleźć można inteligentne gniazdka, właśnie dołączają kamery WiFi, których niezaprzeczalnym atutem jest niska cena.

Podstawa: znana aplikacja mobilna

Choć inteligentne rozwiązania to wciąż nowość dla Kruger&Matz, firma postanowiła skorzystać ze sprawdzonych opcji, bez odkrywania Ameryki na nowo. Oznacza to, że zrezygnowano z tworzenia własnej aplikacji mobilnej na rzecz powszechnie przyjętego rozwiązania – TuyaSmart. W praktyce oznacza to brak konieczności instalacji kolejnej aplikacji, o niewiadomej, zwłaszcza w początkowych fazach jakości. W przypadku kamer Kruger&Matz od razu zyskujemy dostęp do popularnego, sprawdzonego rozwiązania, za co producentowi wypada jedynie przyklasnąć.

Kamery Kruger&Matz – głównym atutem jest cena

Do oferty producenta trafiły trzy kamery, oznaczone odpowiednio Connect C10, Connect C20 i Connect C30. Pierwsze dwie to kamery wewnętrzne. Trzecia, z racji posiadanego certyfikatu odporności IP66, nadaje się do zastosowań zewnętrznych. Różnicą między kamerami Connect C10 i Connect C20 jest z kolei zastosowana matryca. W przypadku tańszej kamery ma ona rozdzielczość 1 Mpix (do 720p) a droższej – 2 Mpix (do 1080p).

Kruger&Matz Connect C10
Kruger&Matz Connect C10

Jak deklaruje producent, wszystkie charakteryzują się szerokim polem widzenia, możliwością regulacji w pionie i poziomie (przy pomocy aplikacji), podświetleniem IR do nocnych obserwacji, obecnością czujnika ruchu, możliwością dwustronnej komunikacji i opcjonalnym nagrywaniem na kartę pamięci microSD (do 128 GB).

Kruger&Matz Connect C20
Kruger&Matz Connect C20

Sugerowane ceny detaliczne kamer prezentują się następująco:

  • Kruger&Matz Connect C10 – 129 złotych,
  • Kruger&Matz Connect C20 – 139 złotych,
  • Kruger&Matz Connect C30 – 179 złotych.
Kruger&Matz Connect C30
Kruger&Matz Connect C30

Gratka dla klientów – rabat na całą ofertę

Z okazji wprowadzenia do oferty kamer do monitoringu domu, firma Kruger&Matz przygotowała ofertę promocyjną na cały, dostępny asortyment smart home. W sklepie internetowym na stronie producenta ceny urządzeń zostały obniżone o 15%. Promocja obowiązuje do 1 czerwca. Warunkiem skorzystania jest podanie kodu rabatowego smarthome.