Lebooo

Lebooo – szczoteczka soniczna z technologią od Huawei

Lebooo to nowa soniczna szczoteczka, która trafiła na polski rynek. Akcesorium zostało wprowadzone przez firmę Huawei i działa w oparciu o aplikację Huawei AI Life. Dzięki funkcjom smart, sama szczoteczka ma zapewnić lepsze mycie zębów oraz między innymi podpowiedzi dotyczące szczotkowania.

Huawei wprowadza na polski rynek inteligentną szczoteczkę soniczną Lebooo. Urządzenie korzysta z kilku inteligentnych funkcji, które mają przekładać się na bardziej komfortowe mycie zębów. Po sparowaniu szczoteczki ze smartfonem i aplikacją AI Life, użytkownicy mogą poznać 6 obszarów oraz 16 przestrzeni związanych z dokładnym myciem zębów.

Co ciekawe, sama szczoteczka Lebooo poinformuje nas również wtedy, kiedy będziemy zbyt mocno dociskać ją do poszczególnych zębów. A przynajmniej tak ma być w teorii – czy jest w praktyce, już sprawdza to Paweł 🙂

Lebooo

Lebooo – szczoteczka soniczna w wersji smart

Do korzystania z funkcji smart w szczoteczce Leboo wymagana jest aplikacja Huawei AI Life, znajdująca się w sklepie z aplikacjami producenta. Cała obudowa szczoteczki jest oczywiście wodoodporna i, według producenta, ma zapobiegać rozpryskiwaniu się pasty oraz wody podczas szczotkowania zębów. Jedno ładowanie baterii ma wystarczyć do 90 dni pracy – pełne ładowanie akumulatora zajmuje z kolei około 8 godzin.

W szczoteczce od Lebooo znajdziemy 5 trybów pracy: tryb czyszczenia, tryb wybielania i rozjaśniania, tryb wrażliwy, tryb pielęgnacyjny oraz tryb personalizacji z rozszerzonymi ustawieniami. Szczoteczka Lebooo wibruje około 38 tys. razy na minutę.

Propozycja od Huawei trafiła już do polskich sklepów. Rekomendowana cena, którą trzeba będzie zapłacić za szczoteczkę Lebooo, została ustalona na 299 złotych. W sprzedaży znajdziemy również wymienne końcówki.