Z domowego piekarnika jak z renomowanej restauracji - LG InstaView

Z domowego piekarnika jak z renomowanej restauracji – LG InstaView

Rodzina produktów LG InstaView, już wkrótce, powiększy się o piekarnik, który sprawi, że nawet w domowym zaciszu, będzie można przygotowywać dania profesjonalnymi sposobami.

Choć targi CES 2021 jeszcze nie wystartowały, producenci już teraz zachęcają wirtualnych odwiedzających do skierowania uwagi na ich prezentacje. Nie inaczej postąpiło LG, uchylając rąbka tajemnicy co do tego, jakie nowości pokaże podczas najbliższych targów. Jedną z nich będzie piekarnik LG InstaView, wprost najeżony najnowszymi rozwiązaniami koreańskiego producenta.

LG Instaview piekarnik

Sous vide bez dodatkowych akcesoriów

Najciekawszą technologią, zaimplementowaną w piekarniku LG InstaView, jest tryb Air Sous Vide, umożliwiający wielogodzinną obróbkę termiczną żywności zapakowanej próżniowo, bez konieczności używania wody i dodatkowych naczyń regulujących jej temperaturę. Sam piekarnik pozwala na ustawienie czasu podgrzewania do 48 godzin, w temperaturze od 38 do 96 stopni Celsjusza.

LG Instaview piekarnik

Nie zabrakło również włączania podświetlenia dwukrotnym zapukaniem w szybkę, technologii pieczenia bez wstępnego rozgrzewania piekarnika oraz Air Fry, do beztłuszczowego smażenia.

LG InstaView – inteligentny piekarnik przyszłości

Jako że prezentowany piekarnik trafi do segmentu premium, nie zabrakło w nim rozwiązań inteligentnych, coraz częściej spotykanych w sprzętach od LG, na przykład, w testowanej przez nas, swego czasu, pralko-suszarce. Tu również mamy łączność z aplikacją LG ThinQ, a za jej pośrednictwem, możliwość pobierania przepisów z serwisów SideChef, Innit, Drop i Tovala. Aplikacja umożliwia również skonfigurowanie piekarnika do obsługi asystentami głosowymi – Asystentem Google i Amazon Alexa.

LG Instaview piekarnik

Integracja z Drop pozwoli na, między innymi, ścisłą współpracę piekarnika LG Instaview z Thermomixem, a możliwość odczytywania kodów kreskowych z opakowań produktów z koncernów Nestle i Kraft Heinz, na automatyczne ustawienie piekarnika do odgrzewania zakupionych mrożonek.

Oficjalna prezentacja piekarnika odbędzie się już 11 stycznia, na wirtualnym stoisku LG na targach CES. Dostępne będzie, dla wszystkich chętnych, pod tym adresem.