Silvercrest Monsieur Cuisine Connect / fot. Kacper Żarski

Lidlomix znowu w najlepszej cenie! Co ugotujesz najpierw?

Robot kuchenny Silvercrest Monsieur Cuisine Connect, czyli popularny Lidlomix, to zdecydowanie najlepiej wycenione urządzenie w swojej kategorii, biorąc pod uwagę jego wysokie możliwości. Teraz znowu dostępny jest w cenie, w której jego zakup staje się niemal koniecznością.

Korzystanie z termorobota z pamięcią przepisów jest niezwykle wygodne, o czym przekonałem się osobiście. Swoje pierwsze kroki w kuchni, w towarzystwie właśnie takiej maszyny, stawiałem w towarzystwie robota Silvercrest Monsieur Cuisine Connect i wspominam ten czas naprawdę dobrze. Nie dziwcie się zatem, że każdorazowo, jak tylko pojawia się promocja na ten konkretny produkt, szczerze rekomenduję jego zakup.

Silvercrest Monsieur Cuisine Connect kosztuje tyle, że nic tylko brać!

Urządzenie, które w praktyce okazuje się świetnym asystentem w codziennych, kuchennych obowiązkach, można teraz kupić jeszcze taniej, niż zazwyczaj. Sprzęt, który pomaga znacząco zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, przede wszystkim na myciu kolejnych garnków i talerzy, organizuje listę zakupów i pomaga gotować zdrowiej, na co dzień kosztuje 1899 złotych. Od dzisiaj, w internetowym sklepie Lidla, dostępny jest w najlepszej cenie, w jakiej bywa sprzedawany – 1699 złotych!

Silvercrest Monsieur Cuisine Connect / fot. Kacper Żarski

Świetnie wyceniony Lidlomix teraz jeszcze taniej!

Dodatkowe 200 złotych, które możemy zaoszczędzić dzięki promocji, najlepiej przeznaczyć na pierwsze produkty, przeznaczone do przyrządzenia dań z Lidlomixa. Mogę zagwarantować, że efekty potrafią zaskoczyć!

W obecnej cenie do zakupu Lidlomixa nie trzeba dłużej zachęcać nikogo, kto kiedykolwiek myślał o nabyciu tego urządzenia. Gdyby jednak ktoś wciąż się wahał, zachęcam do przeczytania recenzji autorstwa Kacpra. Myślę, że jej lektura pomoże rozwiać pozostałe wątpliwości.

Jako że Lidlomix dostępny jest na stronie internetowej Lidla, najlepiej pospieszyć się z zakupem. Jego dostępność, zwłaszcza w promocyjnej cenie, bywa loterią.