maseczka
fot. GDGT

Stuningowana maseczka na pandemię? Proszę bardzo

Electric Respirator LED Fan Mask to kolejne podejście do maseczek mających poprawić komfort ich użytkowania. Oprócz klasycznej konstrukcji w urządzeniu znalazło się parę dodatków, które mają sprawić, że uciążliwości związane z noszeniem maseczki na twarzy będą znacznie mniejsze.

Przez pewien moment w obecnej pandemii maseczki były deficytem, jednak wydaje się, że sytuacja zaczyna się zmieniać. Do sieci przedostają się co ciekawsze pomysły poprawiające design klasycznych maseczek. Jednym z takich przykładów jest Electric Respirator LED Fan Mask. To maseczka o klasycznym kształcie, ale naładowana dodatkowymi funkcjami.

Electric Respirator LED Fan Mask, czyli nowe podejście do maseczek

Maseczka Electric Respirator LED Fan Mask została wyposażona w niestandardowy, czterowarstwowy filtr z certyfikatem K95, który został zaprojektowany tak, aby utrzymać maksymalnie czyste powietrze, którym będzie oddychał użytkownik.

Cztery warstwy składają się z mocnej siatki antybakteryjnej, filtra z węglem aktywnym, filtra HEPA oraz siatki ochronnej ekranującej. Całość pracuje razem, aby odfiltrować duże cząsteczki, zanieczyszczenia oraz bakterie znajdujące się w powietrzu. Maseczka pozwala także na usuwanie cząstek stałych PM 2,5 oraz dymu i kurzu.

maseczka
fot. GDGT

Producent chwali się, iż Electric Respirator LED Fan Mask jest w stanie usunąć do 99,997 proc. wszystkich zanieczyszczeń o wielkości powyżej 3 mikrometrów. Konstrukcja ma zapewniać dobrą ochronę przed COVID-19. Nie można zapomnieć także o świecącej diodzie LED na samej masce.

Maski i osłony na twarz to praktyczny sposób na zachowanie bezpieczeństwa oraz zdrowia podczas trwającej pandemii koronawirusa. Electric Respirator LED Fan Mask została wyceniona na około 50 dolarów za sztukę. W tej cenie użytkownik otrzymuje również filtr pochłaniający wilgoć, co zapobiega między innymi parowaniu okularów.

Maskę można kupić w tym miejscu.

Ten news może Cię zainteresować: