Panele imitujące drewno rozszerzyły ofertę Nanoleaf

Panele imitujące drewno rozszerzyły ofertę Nanoleaf

Czy inteligentne oświetlenie można połączyć z atrakcyjnym wzornictwem? Nanoleaf już od dłuższego czasu udowadnia, że to nic szczególnie trudnego. Teraz, dzięki wprowadzeniu do oferty nowych paneli, będzie o to jeszcze łatwiej.

Choć nie należą do najtańszych rozwiązań, panele Nanoleaf możemy coraz częściej spotkać w nowoczesnych mieszkaniach, gdzie zostały tak wkomponowane we wnętrza pokoi, by stać się atrakcyjnym dodatkiem stylistycznym, podkreślającym wyjątkowość pomieszczenia.

Poza walorem estetycznym, są również praktyczne. Poza oczywistą funkcją oświetlenia, potrafią reagować na dotyk czy muzykę, można obsługiwać je przy pomocy aplikacji mobilnej, asystentów głosowych i najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania inteligentnym domem, dostarczanych przez największych graczy na rynku.

Panele Nanoleaf Elements, oprócz szerokiej możliwości personalizacji efektów świetlnych, charakteryzują się unikalnym wzornictwem, imitującym drewno.

Nanoleaf Elements – jeszcze więcej elegancji

Architekci wnętrz często podkreślają, jak istotną rolę we współczesnych wnętrzach odgrywają elementy drewniane. Dzięki swojej kolorystyce wprowadzają elementy natury, a także ocieplają pomieszczenia nadając im wyjątkowy, rodzinny klimat. Właśnie taką rolę odgrywają panele Nanoleaf Elements imitujące drewno – rozświetlają pomieszczenie nie tylko emitowanym, białym światłem (z możliwością regulacji odcienia), ale też naturalnym ciepłem, charakterystycznym dla dodatków drewnianych.

Jak to wygląda w praktyce? Podobno obraz mówi więcej niż tysiąc słów:

Bezproblemowa integracja

Oświetlenie Nanoleaf Elements można obsługiwać zarówno za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Nanoleaf, gdzie znajdziemy olbrzymią ilość gotowych scen, ale także tak popularnych narzędzi, jak Asystent Google, Siri czy Alexa. Dodatkowo zestaw Nanoleaf Elements integruje się zarówno z Apple HomeKit, jak i Samsung SmartThings, czyniąc obsługę jeszcze prostszą, a możliwości automatyzacji jeszcze szerszymi.

Cena, dostępność

Panele Nanoleaf Elements dostępne są w oficjalnym sklepie internetowym Nanoleaf w dwóch zestawach. Podstawowy, Elements Starter Kit, kosztuje 229,99 euro i składa się z siedmiu paneli o kształcie sześcianu. Można go rozszerzyć o dodatkowe zestawy, złożone z trzech paneli. Ich cena to 79,99 euro.

Cóż, za atrakcyjny wygląd trzeba sporo zapłacić, jednak w tym konkretnym przypadku wygląda na to, że warto.