Sanityzator Natural Fusion 2.0
fot. Natural Fusion

Natural Fusion 2.0: bezprzewodowy sanityzator, który rozwiąże wiele śmierdzących problemów

Choć produkt, który właśnie pojawił się w serwisie Mashable wygląda jak urządzenie z telezakupów, którego funkcjonalność imponuje wyłącznie w reklamach, istotnie ma szansę działać i uratować swojego użytkownika w wielu śmierdzących sprawach.

Rozwiązanie uciążliwego problemu

Większości z nas zdarzyło się korzystać z takiej pary butów, która choć ładna i wygodna, miała jedną, ale za to bardzo istotną wadę – szybko nabierała charakterystycznego, przykrego zapachu spoconych stóp, którego eliminacja była bardzo trudna, a czasem wręcz niemożliwa. Z reguły oznaczało to konieczność pożegnania się z ulubioną parą butów bądź ograniczenia ich używania do absolutnego minimum. Sanityzator Natural Fusion 2.0 to niewielki sprzęt, którego zastosowanie pozwoli cieszyć się z ulubionego obuwia znacznie dłużej niż dotychczas, bez obaw o nieprzyjemne zapachy.

Sanityzator Natural Fusion 2.0
fot. Natural Fusion

Sanityzator Natural Fusion 2.0: niezwykła wkładka do butów

Natural Fusion 2.0 to z wyglądu dość nietypowa wkładka do butów. Wszystko dlatego, że posiada wbudowaną…lampę ultrafioletową. To właśnie wykorzystanie promieni UV sprawia, że urządzenie ma funkcjonalność bakteriobójczą. Jak skuteczną? Producent deklaruje, że zastosowane oświetlenie pozwala wyeliminować nawet 99,99% drobnoustrojów (w tym bakterii, wirusów czy grzybów) odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pełne ładowanie wkładki zapewnia pracę przez około 7 minut, czyli jeden pełen cykl sanityzacji, po którym nasze obuwie zostanie uwolnione od niepożądanych gości.

Nie tylko obuwie

Omawiany sanityzator to urządzenie dedykowane do dezynfekcji obuwia, jednak z powodzeniem można je stosować również w innych częściach garderoby czy innych zamkniętych przestrzeniach. Problemem nie powinny być torby, kosze na pranie a nawet…niewielkie samochody.

Sanityzator Natural Fusion 2.0
fot. Natural Fusion

Dostępność, cena

Urządzenie Natural Fusion 2.0 dostępne jest w promocyjnej cenie 84,99 dolarów amerykańskich za parę (plus koszty wysyłki do Polski). Zamawiać je można na stronie internetowej producenta.

Inteligentny dom to wszystkie zwinne rozwiązania, sprawiające, że życie staje się prostsze i łatwiejsze. W tym przypadku, również ładniej pachnące.