Testuj 5G przez 3 miesiące za złotówkę z Orange Flex!

Testuj 5G przez 3 miesiące za złotówkę z Orange Flex!

Oferty z dostępem do 5G są drogie i wymagają związania się długoterminową umową? W tym, konkretnym przypadku, nic bardziej mylnego!

Operator jako subskrypcja – kiedy liczy się elastyczność

Jednym z najciekawszych modeli dostępu do usług telekomunikacyjnych, z jakich obecnie możemy korzystać, jest model subskrypcyjny. Obsługa konta u operatora odbywa się w nim za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, a comiesięczna opłata za usługę pobierana jest bezpośrednio ze wskazanej karty płatniczej.

Największą zaletą takiego rozwiązania, poza prostotą obsługi, jest elastyczność. Z uwagi na brak konieczności wiązania się umową terminową, z usługi zrezygnować można w każdej chwili. Właśnie dzięki temu możliwym stało się teraz samodzielne przetestowanie, jak działa sieć 5G, za symboliczną złotówkę miesięcznie.

Orange Flex z najkorzystniejszą promocją do tej pory

W ramach obecnie obowiązującej promocji w Orange Flex, nowi klienci płacą tylko złotówkę za każdy z pierwszych trzech miesięcy korzystania z usług operatora. Co istotne, opłata jest taka sama niezależnie od tego, z którego wariantu oferty dana osoba zdecyduje się skorzystać.

Najwyższy plan, kosztujący na co dzień 80 złotych, oferuje 100 gigabajtów danych miesięcznie i dostęp do sieci 5G. Nic nie stoi na przeszkodzie, by aktywując promocję skorzystać właśnie z niego i przez okres jednego kwartału cieszyć się możliwościami sieci najnowszej generacji za 3 złote.

Promocja i co dalej?

Po zakończeniu okresu promocyjnego wcale nie trzeba płacić 80 złotych miesięcznie. Wystarczy wybrać jeden z niższych planów (jednak już bez dostępu do 5G) albo…zrezygnować z subskrypcji.

3 złote za 3 miesiące i łącznie 300 GB w 5G? Brzmi świetnie!

Szczegóły promocji – tutaj.