Nowy podajnik karmy dla zwierząt od Petlibro już w sprzedaży
fot. Petlibro

Nowy podajnik karmy dla zwierząt od Petlibro już w sprzedaży

Nowych, inteligentnych produktów nigdy za wiele. Znana z produkcji automatycznych podajników na jedzenie dla psów i kotów firma Petlibro, zaprezentowała swój najnowszy model – WiFi Pet Feeder. Od teraz będziemy mogli zdalnie dawkować jedzenie swoim zwierzakom.

Zdalne dbanie o podopiecznych

Po sukcesie pierwszego podajnika, firma Petlibro nie przestała się rozwijać. Poprzedni produkt, Automatic Feeder, o ile okazał się wielkim sukcesem sprzedażowym, cierpiał na kilka problemów. Największym z nich był brak możliwości zdalnego wydania porcji pokarmu, lub też zmiany ustalonego wcześniej harmonogramu posiłków.

Mając w pamięci problemy trapiące pierwszy model, Petlibro stworzyło i zaprezentowało jego następcę. WiFi Pet Feeder, który trafił właśnie do sprzedaży stara się dodać wszystko, czego zabrakło w oryginale.

Nowy podajnik karmy dla zwierząt od Petlibro już w sprzedaży
fot. Petlibro

Największą nowością jest oczywiście obsługa łączności WiFi, a co za tym idzie, również i specjalna aplikacja przygotowana do sterowania urządzeniem. Z jej poziomu użytkownik może ustalić harmonogram posiłków, dostosować wydawane porcje, a także ręcznie wysypać daną ilość pokarmu.

Oprócz tego, dzięki wbudowanemu w urządzenie głośnikowi dostaniemy możliwość nagrania i transmisji krótkich, 10-sekundowych, nagrań audio, które mają zwabić naszego zwierzaka do miski. Tego typu funkcja jest już codziennością w automatycznych podajnikach na jedzenie, dlatego bardzo dobrze, że trafiła ona i do produktu Petlibro.

Nowy podajnik karmy dla zwierząt od Petlibro już w sprzedaży
fot. Petlibro

Poza samą funkcjonalnością związaną z łącznością WiFi i aplikacją, WiFi Pet Feeder posiada jeszcze kilka innych ciekawych rozwiązań. Najważniejszym jest wbudowana bateria, pozwalająca na działanie urządzenia, nawet w przypadku awarii prądu. W produkcie znajdziemy również zbiornik o pojemności 4 litrów, w którym to przechowywany jest pokarm. Sama karma trafiać ma do metalowej miski poprzez podajnik, który zaprojektowany został w sposób mający uniemożliwić powstawaniu zatorów. 

Ciekawe urządzenie z ciekawą ceną

Podajnik Petlibro Wifi Pet Feeder jest dostępny do zakupu na Amazonie już dzisiaj, za cenę 89,99 dolarów, co przekłada się na około 330 złotych. Na tle rynkowej konkurencji, to ciekawa propozycja.