Philips Sonicare 9900 Prestige

Philips Sonicare 9900 Prestige – szczoteczka z AI na pokładzie

Philips wprowadza na rynek nową szczoteczkę soniczną Sonicare 9900 Prestige z technologią SenseIQ. Urządzenie korzysta z algorytmów AI, które mają zadbać o jeszcze lepszą pielęgnację naszych zębów. Co dodatkowo oferuje ten sprzęt?

Philips Sonicare 9900 Prestige to, według producenta, elektryczna szczoteczka soniczna zaprojektowana z myślą o jak najbardziej efektywnym czyszczeniu zębów. W tym przypadku urządzenie wykorzystuje technologię SenseIQ, która ma wyczuwać ruchy szczoteczki oraz dostosowywać się do samego użytkownika.

Philips Sonicare 9900 Prestige

Philips Sonicare 9900 Prestige – kolejna już szczoteczka z AI

Coraz większa liczba producentów implementuje do swoich szczoteczek technologie powiązane z algorytmami sztucznej inteligencji i jak widać firma Philips nie chce być gorsza.

Philips Sonicare 9900 Prestige korzysta ze specjalnych sensorów, które wykrywają wywierany nacisk przez użytkownika, a także optymalizują ruchy czyszczące podczas pracy. Czujniki mają za zadanie również monitorować oraz długo oraz często dana osoba szczotkuje zęby.

Do zestawu ze szczoteczką, producent dorzuca aplikację Philips Sonicare na urządzenia mobilne, która w czasie rzeczywistym dostarcza informacji na temat nacisku, ruchu, pozycji, czasu trwania oraz częstotliwości szczotkowania. Raporty postępów według dnia, tygodnia, miesiąca oraz roku są również dostępne w programie. Philips Sonicare 9900 Prestige automatycznie synchronizuje dane z aplikacją, nawet wtedy, kiedy nie bierzemy ze sobą smartfona bezpośrednio do łazienki.

Philips Sonicare 9900 Prestige posiada również specjalne etui podróżne, pokryte skórą oraz zintegrowany port USB typu C do ładowania szczoteczki. Urządzenie można również ładować bez konieczności wyciągania go z etui.

Obecnie nie wiadomo, kiedy opisywana szczoteczka trafi do sprzedaży oraz ile trzeba będzie za nią zapłacić.