PLAY NOW

PLAY NOW trafia na telewizory Samsunga

PLAY NOW to najnowsza aplikacja, która oficjalnie trafiła na inteligentne telewizory Samsunga. Dzięki temu użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do portalu playnow.pl, a także wykorzystać funkcje, takie jak Google Cast czy Apple AirPlay do streamingu multimediów ze smartfona czy tabletu.

Play wprowadza aplikację PLAY NOW na inteligentne telewizory Samsunga. Pełna oferta aplikacji obejmuje ponad 90 kanałów linearnych, które zostały podzielone na kategorie tematyczne. W ramach podstawowego pakietu użytkownicy znajdą między innymi takie kategorie, jak HBO, Extra, Sport, Kids oraz News. Play pozwala na aktywację każdego pakietu w aplikacji na 30 dni bez żadnych opłat – w celu prostego ich wypróbowania.

PLAY NOW na telewizorach Samsung Smart TV

PLAY NOW na telewizorach Samsunga może zostać przypięte w postaci specjalnego kafelka do menu głównego – aby uzyskać do niego szybszy dostęp. Play zadbał także o to, aby posiadacze telewizorów smart TV w bezpieczny sposób mogli kupić interesujące ich opcje lub wypożyczyć film. Każda transakcja wymaga osobnej autoryzacji na telefonie, co ma zapobiec przypadkowym lub niechcianym zakupom. PLAY NOW obsługuje również logowanie przy pomocy TV BOX.

PLAY NOW pozwala także na nagrywanie wybranych treści oraz przechowywanie ich w chmurze przez około 6 miesięcy. Aplikacja wspiera odtwarzanie od wybranego momentu – tego, w którym użytkownik skończył oglądać.

Play chwali się dostępem do wielu produkcji, w tym wydarzeń sportowych emitowanych między innymi na TVP1.

Aplikacja PLAY NOW jest kompatybilna ze wszystkimi, inteligentnymi telewizorami Samsunga, które zostały wydane od 2016 roku w górę. Program jest dostępny w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV.