Plush 5G

Plus odświeża ofertę Plush. Jest tani abonament z 5G

Oferta Plush to nie tylko telefonia na kartę. To również abonamenty, w ramach których podstawowe usługi komunikacyjne świadczone przez Plusa można otrzymać nieco taniej niż w przypadku podstawowej marki. Właśnie podjęto decyzję o odświeżeniu oferty abonamentowej, w tym o wprowadzeniu wariantów z łącznością 5G.

Dla tych, którzy nie lubią zobowiązań

Podstawowym abonamentem w ramach oferty Plush jest ten dedykowany klientom, którzy nie chcą wiązać się z operatorem kontraktem terminowym. W ramach umowy zawieranej na czas nieokreślony otrzymać można, od 15 lipca, pakiet 15 GB transferu danych. Po 24 miesiącach opłacania abonamentu, zostanie automatycznie zwiększony do 20 GB. Cena wariantu na czas nieokreślony to 25 złotych miesięcznie.

Plush

Podpisz, a dostaniesz 5G

Nieco lepsze warunki przygotowano dla tych klientów, którzy zdecydują związać się z Plusem (poprzez markę Plush) na najbliższe dwa lata. W przypadku opcji płatnej 25 złotych miesięcznie, pakiet 20 GB dostępny jest już od startu świadczenia usługi. To jednak nie jest najkorzystniejsza oferta, biorąc pod uwagę kolejną z cennika. Wystarczy bowiem dopłacić 5 złotych miesięcznie, by cieszyć się pakietem większym o 50% – zawierającym 30 GB transferu danych. Co istotne, już w tym pakiecie uzyskujemy dostęp do sieci 5G.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowano najdroższą opcję, kosztującą 50 złotych miesięcznie. Abonenci tego wariantu otrzymają miesięcznie aż 60 GB transferu danych.

Niezależnie od wybranej oferty, Plush oferuje nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy. Dodatkowo, przydzielona paczka danych nie jest uszczuplana w przypadku korzystania z tych bardzo popularnych serwisów: Facebook, Messenger, Instagram, WhatsApp.

30 złotych miesięcznie za 30 GB w 5G? To rozsądna propozycja.