Pokaż co wiesz o 5G i wygraj paczkę danych - quiz dla klientów Plusa

Pokaż co wiesz o 5G i wygraj paczkę danych – quiz dla klientów Plusa

Wiesz co nieco o sieci 5G i jesteś abonentem sieci Plus bądź oferty Plush? Udowodnij! Jeśli odpowiesz poprawnie, operator nagrodzi Cię paczką danych.

O ofercie 5G w sieci Plus pisaliśmy na łamach oiot.pl już wiele razy. To obecnie jedyny operator w Polsce, który wykorzystuje częstotliwość przeznaczoną wyłącznie do budowy sieci najnowszej generacji – 2600 MHz TDD. Plus deklaruje, że maksymalna prędkość możliwa do osiągnięcia przy wykorzystaniu obecnej technologii to aż 600 Mb/s, a z zasięgu może korzystać aż 12 milionów mieszkańców Polski.

Te informacje, w połączeniu z posiadaniem jednej z ofert Plusa (wszystkie rodzaje ofert dla klientów indywidualnych oraz SOHO) zapewnią sukces w quizie, jaki pojawił się na stronie internetowej operatora. Nagroda za udział w nim z pewnością warta jest poświęcenia dosłownie kilkudziesięciu sekund. To paczka danych o wielkości 10 GB. Jak ją zdobyć?

Quiz o 5G w Plusie, jak zdobyć paczkę danych 10 GB?

By otrzymać promocyjny pakiet danych, wystarczy udać się na tę stronę internetową, przewinąć do miejsca, w którym znajduje się quiz a następnie odpowiedzieć na 3 bardzo proste pytania i podać numer telefonu, na którym operator aktywuje dodatkowe gigabajty. Nic prostszego!

W quizie można wziąć udział do 31 lipca, a pakiet promocyjny można aktywować tylko raz dla danego numeru telefonu.

Za darmo to zawsze najlepsza cena, dlatego warto skorzystać!