Realme Smart Bulb

Realme Smart Bulb – inteligentna żarówka trafia do Polski

Realme wprowadza na polski rynek Smart Bulb – nową, inteligentną żarówkę, która oprócz palety barw RGB posiada możliwość sterowania oświetleniem za pośrednictwem głosu. Co jeszcze potrafi to akcesorium i przede wszystkim: ile trzeba za nie zapłacić?

Realme Smart Bulb to nowa żarówka producenta, która debiutuje na rynku polskim. Zapewnia światło w palecie barw RGB, dzięki czemu możemy wybrać spośród prawie 16 milionów kolorów. Urządzenie jest w pełni kontrolowane przez aplikację mobilną Link, jednak Smart Bulb od Realme można także bez problemu podłączyć do innych systemów smart home, takich jak Google Home czy Amazon Alexa.

Realme Smart Bulb

Szacowany czas pracy żarówki Realme Smart Bulb to około 25 tysięcy godzin, co przekłada się na 13 lat działania. Deklarowana przez producenta moc, to około 9W, co stanowi odpowiednik klasycznej żarówki o mocy 60W.

Smart Bulb pozwala na wybór spośród 16 milionów kolorów, a temperatura barwowa żarówki oscyluje w zakresie od 1700 do 6500K. Realme, w tym przypadku, postawiło także na prosty design. Mamy tu do czynienia w zasadzie z dwoma kolorami, które będą dobrze wtapiać się w tło oraz sam klosz czy lampkę.

Sugerowana przez producenta polska cena wynosi 79 złotych. Realme Smart Bulb można kupić w oficjalnych sklepach internetowych chińskiej firmy.