Realme Smart Scale

Smart Scale – pierwsze urządzenie Smart Home od realme już w Polsce

Firma realme wkracza na rynek inteligentnych sprzętów domowych. Producent zaprezentował wagę Smart Scale, która trafiła do sprzedaży w naszym kraju. Wiemy już, ile dokładnie trzeba będzie za nią zapłacić.

Premiera wagi Realme Smart Scale to jednocześnie debiut tego producenta na rynku Smart Home w Polsce. Według oficjalnych informacji, już wkrótc,e w ofercie Realme pojawią się kolejne produkty z opisywanego segmentu – można śmiało założyć, że będą one bardzo przystępne cenowo i konkurujące z dobrze radzącym sobie na naszym rynku Xiaomi.

Co potrafi waga realme Smart Scale?

Realme Smart Scale

realme Smart Scale – tania, inteligentna waga

realme Smart Scale analizuje ciało użytkownika w 16 różnych zakresach. Urządzenie może informować o poziomie tkanki tłuszczowej oraz nawodnieniu organizmu, a także pozwala zmierzyć tętno, ocenić wagę tkanki kostnej i mięśniowej czy wyliczyć aktualny współczynnik BMI. Waga realme przedstawi również wiek biologiczny – wszystkie wymienione informacje zostaną przesłane do smartfona za pośrednictwem połączenia Bluetooth. Inteligentna waga pozwala na stworzenie kilku profili w aplikacji tak, aby każdy domownik mógł z niej korzystać.

Realme Smart Scale zasilana jest poprzez 4 baterie AAA. Przy korzystaniu z dwóch do trzech pomiarów dziennie, baterie mają wystarczyć na około rok – deklaruje producent.

realme Smart Scale została wyceniona na 99 złotych, czyli, zgodnie z przewidywaniami, bardzo rozsądnie.

Aplikacją do obsługi wagi jest Realme Link, dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.