Redmi
fot. Redmi

Redmi Smart TV A65 – firma proponuje kolejny, tani telewizor

Ostatnia aktualizacja:

Redmi zaprezentowało nowy, tani inteligentny telewizor. Model Smart TV A56 posiada całkiem przyzwoitą specyfikację i jest w stanie wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K. Ile trzeba zapłacić za ten sprzęt?

We wrześniu bieżącego roku firma Redmi zasugerowała, iż niebawem na rynku pojawią się kolejne, inteligentne telewizory z logiem Chińczyków. Od tego czasu marka wprowadziła na rynek nieco po cichu modele takie, jak Smart TV A55, A50 oraz A32. Teraz do całego tego grona dołączył także telewizor oznaczony jako Smart TV A65.

Redmi atakuje nowościami

Redmi Smart TV A65 został wyposażony w największy ze wszystkich dotychczasowych telewizorów Redmi ekran.  Urządzenie korzysta z wyświetlacza o przekątnej 65 cali i działa w rozdzielczości 4K. Całość obsługuje technologię HDR, która w przypadku modelu Smart TV A65 jest wspierana przez podwójne głośniki o dużej mocy. Cała konstrukcja wykorzystuje do działania również autorski algorytm Xiaomi poprawiający jakość dźwięku, a także obsługuje dekodowanie DTS.

Redmi TV
Telewizor Redmi fot. Xiaomi

Pod względem samego designu, telewizor Redmi wykorzystuje cienkie ramki oraz lakier przypominający ten, z którego korzystają fortepiany. Pod maską telewizora znajdziemy czterordzeniowy procesor A53 wspierany przez 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci Ram na pokładzie. Redmi Smart TV A65 posiada również złącze HDMI, interfejs USB , interfejs sieciowy oraz wyjścia AV i S oraz S/PDIF.

Ile to kosztuje?

Za telewizor Redmi Smart TV A65 trzeba zapłacić 2599 juanów. W bezpośrednim przeliczeniu na złotówki cała konstrukcja dostępna jest więc w cenie około 1465 złotych. W porównaniu z innymi konstrukcjami smart TV dostępnymi na rynku propozycja Redmi wygląda więc naprawdę dobrze.

Obecnie nie wiadomo czy opisywany telewizor będzie dostępny na rynku europejskim, w szerszej sprzedaży.