Ring Floodlight Cam Wired Pro

Ring wprowadza na rynek dwie nowe kamery

Ring wprowadza na rynek dwie nowe kamery: model Floodlight Cam Wired Pro oraz Video Doorbell 4. Oba urządzenia zostały ulepszone względem swoich poprzedników i są obecnie dostępne w przedsprzedaży. Jakie technologie znalazły się na ich pokładzie?

Kamera Ring Floodlight Cam Wired Pro zapożycza kilka funkcjonalności z niedawno zaprezentowanego inteligentnego dzwonka producenta – modelu Video Doorbell Pro 2. W tym przypadku chodzi o technologię 3D Motion Detection, która wykorzystuje radar do stworzenia obrazu z lotu ptaka, pozwalającą na wykrycie ruchów w zasięgu kamery. Kamera Floodlight Cam Wired Pro jest dostępna w przedsprzedaży w cenie 249 dolarów za sztukę, a oficjalna wysyłka rozpocznie się dopiero na początku maja bieżącego roku.

Oprócz tego, Ring pokazało również nową generację dzwonka – Video Doorbell 4.

Ring Floodlight Cam Wired Pro i Video Doorbell 4

Podobnie, jak pierwsza kamera z serii Floodlight, najnowsza generacja posiada aktywowany ruchem reflektor LED o jasności 2000 lumenów z kamerą zamontowaną pomiędzy przegubowymi światłami. Konstrukcja Ring posiada również syrenę o głośności 110 dB, jak również w pełni zintegrowaną komunikację za pośrednictwem Wi-Fi. Floodlight Cam Wired Pro jest w stanie nagrywać wideo w standardzie HDR i rozdzielczości 1080p. Nowa konstrukcja przedsiębiorstwa została wyposażona w ulepszone mikrofony oraz głośnik dla lepszej komunikacji.

Ring Floodlight Cam Wired Pro

Dzwonek Video Doorbell 4 to z kolei nieznaczne ulepszenie względem poprzedniej kamery z opisywanej serii. Ring, w modelu z „czwórką”, pozwala na zobaczenie czterech sekund ruchu w kolorze, zarejestrowanych przed naciśnięciem dzwonka. Kamera posiada również opcję szybkich odpowiedzi pozwalających na automatyczne reagowanie dzwonka, kiedy danej osoby nie ma w domu. Video Doorbell 4 jest w stanie nagrywać obraz w 1080p w formacie 16:9.

Ring Video Doorbell 4 będzie dostępny w sprzedaży od 28 kwietnia bieżącego roku.