Ring

Ring Video Doorbel Pro 2 – nadchodzą spore zmiany

Amazon przygotowuje zmiany w swoim inteligentnym dzwonku do drzwi Ring. Nowa generacja sprzętu ma się doczekać znaczących ulepszeń. Informacje o Video Doorbell Pro 2 przedostały się do sieci za pośrednictwem serwisu Best Buy. Czego możemy się spodziewać?

Ring to tak popularny, inteligentny dzwonek, że w sklepach znajdziemy ponad tuzin różnych konfiguracji i modeli. Best Buy przez przypadek ujawnił, iż Amazon pracuje nad kolejną generacją swojego sprzętu. Mamy mieć do czynienia z modelem z dopiskiem „Pro”, który zaoferuje funkcje idealnie pasujące do światowej pandemii.

Co użytkownicy otrzymają w pakiecie?

Ring

Ring Video Doorbell Pro 2 będzie chronił przed COVID-19

Można zauważyć, że dzwonek Ring Video Doorbell Pro 2 będzie korzystał z ulepszonej rozdzielczości – zostanie ona zwiększona z 1080 do 1536p, z dodatkowymi pikselami używanymi do rozszerzenia widoku od stóp do głów.

Specyfikacja wspomina również o detekcji ruchu 3D, jednak na temat samej funkcjonalności nie wiadomo obecnie zbyt wiele. Bardzo możliwe, że dzięki nowym sensorom, dzwonek Ring będzie w stanie wykrywać osobę przed drzwiami, zmniejszając częstotliwość naciskania przycisku, co zwiększy higienę korzystania z dzwonka.

Ring Video Doorball Pro 2, podobnie jak poprzednik, będzie obsługiwał powitania Alexy. Premiera sprzętu ma odbyć się już 31 marca bieżącego roku, a sama cena została ustalona na około 250 dolarów amerykańskich.