Rok darmowego Apple TV+ przechodzi do historii. Co w zamian?

Rok darmowego Apple TV+ przechodzi do historii. Co w zamian?

Decydując się na zakup jednego z urządzeń Apple objętych ofertą promocyjną, mogliśmy otrzymać rok darmowego dostępu do platformy Apple TV+. Właśnie okazało się, że z aktywacją oferty trzeba się pospieszyć – zostało już tylko kilka dni!

Klienci, którzy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zdecydowali się na zakup jednego z urządzeń Apple, w tym iPhone’a, mogli uzyskać darmowy dostęp do usługi Apple TV+ przez okres 12 miesięcy. By z niego skorzystać wystarczyło wybrać odpowiednią, dobrze widoczną opcję w menu smartfona. Niestety, tego typu promocje zawsze mają swój koniec. W przypadku roku darmowego dostępu do Apple TV+, ten nastąpi już 30 czerwca.

12 miesięcy Apple TV+ tylko do 30 czerwca!

Oznacza to, że by cieszyć się darmowym rokiem korzystania z usługi udostępniania treści wideo na życzenie, której autorem jest firma Apple, należy aktywować promocję w ciągu kilku najbliższych dni. Warto się pospieszyć!

Co jednak, jeśli nie zdążymy jej aktywować na czas? Począwszy od 1 lipca również otrzymamy darmowy dostęp do Apple TV+, jednak będą to już tylko 3 miesiące.

Rok darmowego Apple TV+ przechodzi do historii. Co w zamian?

Kupiłeś ostatnio urządzenie Apple? Sprawdź, czy przysługuje Ci darmowe Apple TV+, zanim skończy się promocja

Miesięczna opłata za dostęp do Apple TV+ to 24,99 złotych. Oznacza to, że w przypadku niespełnienia kryteriów promocji i chęci oglądania dostępnych tam materiałów przez 12 miesięcy, narazimy się na dodatkowy koszt w wysokości 300 złotych.

Warto więc zweryfikować, czy jeszcze możemy skorzystać z promocji, a jeśli planujemy zakup sprzętu Apple w najbliższych dniach, przyspieszyć decyzję na tyle, by załapać się na darmowy okres.