Samsung
fot. Samsung

Urządzasz mieszkanie i szukasz sprzętu AGD i RTV? Ten cashback cię zainteresuje

Samsung odda klientom do 1500 złotych za zakupy. Firma uruchomiła promocję obejmującą wybrane produkty z działu AGD i RTV – w tym także inteligentne rozwiązania.

Samsung 1 września 2020 roku uruchomił promocję na wybrane produkty, które przeznaczone są do zabudowy. Firma może oddać klientom nawet do 1500 złotych za zakupy, jeśli zdecydują się oni na wybranie konkretnego sprzętu.

Samsung z promocją na RTV i AGD

Pierwszym sprzętem, który doczekał się uczestnictwa w promocji, jest piekarnik Dual Cook Flex, który pozwala na pieczenie dwóch potraw jednocześnie. Samsung wykorzystuje specjalny separator oraz inne rozwiązania, które pozwalają na urozmaicenie posiłków. Dual Cook Flex w ciekawy sposób wykorzystuje niezależne, dzielone drzwi, ułatwiające cały proces.

Samsung
fot. Samsung

Drugim ze sprzętów, za który Koreańczycy zwrócą część pieniędzy, jest płyta indukcyjna z technologią Virtual Flame. Przy pomocy specjalnych diod LED, płyta Samsunga sygnalizuje, z jaką mocą działa każdy z palników. Oprócz tego użytkownik może także podejrzeć temperaturę, która osiągana jest na poszczególnych palnikach podczas gotowania.

Jak to w przypadku Samsunga, nie mogło zabraknąć także promocji na telewizor QLED.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy zakupić piekarnik Dual Cook Flex i trzy inne urządzenia do zabudowy – w tym telewizor QLED. Po zarejestrowaniu zgłoszenia na stronie internetowej w ciągu 21 dni od zakupu, producent zwróci 1500 złotych poniesione przez użytkownika.

Promocja trwa do 01.11.2020 roku lub do wyczerpania zapasów i puli pieniędzy przeznaczonej na zwroty.

Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.