Dzieciaki oszaleją! Oto fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022 w edycji Minecraft

Dzieciaki oszaleją! Oto fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022 w edycji Minecraft

Chyba nie będzie przesadnym stwierdzenie, że aktualnie największym fenomenem growym wśród najmłodszych jest Minecraft (jeśli jest inaczej – poprawcie mnie, proszę). Choć tytuł ten ma już swoje lata, jego twórca, Mojang Studios, dba o to, by społeczność skupiona wokół gry nie malała.

Podczas wczorajszego wydarzenia Minecraft Live 2021 ogłoszone zostały nowości, które pojawią się w Minecrafcie w nadchodzącym, 2022 roku. Dowiedzieliśmy się również o premierze fotela gamingowego, na punkcie którego najmłodsi oszaleją –  Secretlab TITAN Evo 2022 Minecraft Edition.

Minecraftowa edycja krzesła Secretlab to prostu TITAN Evo 2022 w specjalnym malowaniu. Z przodu mamy do czynienia z twarzą Creepera, po całości – pikselową teksturą charakterystyczną dla Minecrafta, z tyłu natomiast – logo gry i oczywiście producenta krzesła – Secretlab.

Zresztą, zobaczcie sami, jak to wygląda:

Cechy charakterystyczne Secretlab TITAN Evo 2022

Fotel gamingowy Secretlab ma 4-kierunkowy system podparcia odcinka lędźwiowego, opatentowane, ergonomiczne siedzisko, metalowe podłokietniki, pełnowymiarowe oparcie z regulacją odchylenia do 165°, magnetyczny zagłówek z pianki z pamięcią kształtu oraz poliuretanowe kółka. Na całość producent udziela 5-letniej gwarancji.

Poniżej możecie wideo przedstawiające podstawową wersję Secretlab TITAN Evo 2022 – minecraftowa oferuje dokładnie to samo, ale w specjalnym malowaniu, nawiązującym do Creepera.

Ile kosztuje Secretlab TITAN Evo 2022 Minecraft Edition?

Krzesło Secretlab w minecraftowej edycji dostępne jest tylko w jednej wersji wykończenia – z tkaniny Secretlab SoftWaeve Plus, ale za to w trzech rozmiarach: S (150-169 cm, do 90 kg), regularnym (170189 cm, do 100 kg) i XL (181-205 cm, do 180 kg). Cena krzesła wynosi 549 euro, w przypadku wersji XL jest nieco drożej – 599 euro

Szacowany termin wysyłki krzesła w wersji XL to 1 grudnia, natomiast mniejszych wersji – 8 grudnia. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, radzę się pośpieszyć – zostało już mniej niż 10% krzeseł przewidzianych w ramach przedsprzedaży.

Dzieciaki oszaleją! Oto fotel gamingowy Secretlab TITAN Evo 2022 w edycji Minecraft