Oczyszczacze powietrza Sharp z rozszerzoną gwarancją gratis

Oczyszczacze powietrza Sharp z rozszerzoną gwarancją gratis

Decydując się na zakup jednego z odświeżaczy powietrza Sharp Ultimate Air, można otrzymać rozszerzenie gwarancji, w ramach którego naprawa wadliwego urządzenia będzie naprawdę szybka.

Oczyszczacze powietrza – elektronika domowa na trudne czasy

Ostatnie wydarzenia, takie jak powszechne problemy ze smogiem w wielu miastach w Polsce czy pandemia COVID-19 sprawiły, że coraz częściej myślimy o kondycji powietrza, którym oddychamy. Chcielibyśmy, by było wolne od zanieczyszczeń i niepożądanych drobnoustrojów, oraz, od nieprzyjemnych zapachów.

W celu znacznego ograniczenia wpływu niekorzystnych czynników, coraz częściej stosujemy oczyszczacze powietrza, które dzięki wbudowanym filtrom sprawiają, że to, które trafia do naszych płuc jest mniej szkodliwe. Jednym z wiodących producentów tych przydatnych urządzeń jest firma Sharp, w której ofercie znajdziemy odświeżacze serii Ultimate Air, wyposażone w uznaną za bardzo skuteczną technologię Plasmacluster.

Decydując się na zakup jednego z oczyszczaczy objętych promocją, klienci firmy Sharp otrzymają bezpłatne rozszerzenie gwarancji do opcji Gwarancja Premium 24h.

Oczyszczacz powietrza Sharp

Sharp Gwarancja Premium 24h – jak działa, jak skorzystać?

Usługa Gwarancja Premium 24h polega na skróceniu czasu trwania wadliwych urządzeń, które zostały odesłane do serwisu producenta. Sharp zobowiązuje się, że oczyszczacze, które trafią do serwisu w Łysomicach, zostaną naprawione w ciągu 24 godzin. Czas naprawy liczony jest od momentu nadejścia przesyłki do serwisu.

By skorzystać z opcji Gwarancja Premium 24h należy zarejestrować zakup urządzenia na stronie internetowej www.sharpconsumer.pl. Dzięki rejestracji, przez cały okres obowiązywania gwarancji standardowej, można korzystać z błyskawicznych napraw w serwisie producenta.

Promocją objęte są odświeżacze powietrza Sharp Ultimate Air zakupione w dniach od 1 października 2020 roku do 31 marca 2021 roku.