Euro 2020 z lepszym dźwiękiem: soundbary Samsung taniej o kilkaset złotych

Euro 2020 z lepszym dźwiękiem: soundbary Samsung taniej o kilkaset złotych

Choć w przeżywaniu piłkarskich emocji liczą się przede wszystkim wydarzenia na murawie, warto zadbać również o towarzyszące dźwięki. Pomogą w tym soundbary Samsunga serii Q, które przez najbliższy miesiąc będzie można kupić taniej o kilkaset złotych.

Soundbar – lepszy dźwięk w każdych warunkach

Idealnym dopełnieniem nowoczesnego telewizora jest kino domowe. Wielokanałowy dźwięk potrafi sprawić, że poczujemy się tak, jakbyśmy sami znaleźli się w centrum przedstawianych wydarzeń. Niestety, na kino domowe nie każdy może sobie pozwolić. Najczęstszą przeszkodą jest tu problem z aranżacją wnętrza, zwłaszcza ciasnego, takiego jak w typowym mieszkaniu w bloku, gdzie każdy centymetr kwadratowy powierzchni jest na wagę złota.

Właśnie z myślą o takich warunkach, ale również zdecydowanie większej wygodzie użytkowania, powstały soundbary. To obecnie najwygodniejszy i najmniej problemowy sposób na to, by wydobyć z telewizora zdecydowanie lepszy dźwięk, niż przy pomocy wbudowanych głośników. Urządzeniami wartymi rozważenia są tu soundbary marki Samsung: HW-Q600A i HW-Q700A, których cena właśnie nieco spadła.

souindbar Samsung promocja

Samsung HW-Q600A i HW-Q700A w lepszej cenie, ale tylko przez niecały miesiąc

W dniach od 14 czerwca do 4 lipca 2021 roku, cena wspomnianych soundbarów Samsunga, w wybranych sieciach handlowych, została obniżona o 300 złotych. Dzięki temu, tańszy z nich – HW-Q600A, kosztuje teraz 1499 złotych, a droższy – HW-Q700A: 1899 złotych.

Soundbar Samsung HW-Q700A
Soundbar Samsung HW-Q700A

Promocja obowiązuje w sieciach handlowych RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Matrix Media, Neonet, Galicja, Iterra i x-kom.pl

Dlaczego akurat te soudbary?

O tym, dlaczego to właśnie na te produkty warto postawić, wypowiedział się ich producent:

Cechą charakterystyczną soundbarów Q-serii jest otaczający dźwięk przestrzenny. Modele HW-Q700A oraz HW-Q600A zostały wyposażone w technologie Dolby Atmos i DTS:X, które pozwolą usłyszeć każdy pojedynczy dźwięk wokół nas. Ponadto Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2 sprawi, że cała przestrzeń wypełni się doskonałym dźwiękiem. Oznacza to, że soundbary posiadają 3 kanały równomiernie rozprowadzające dźwięk – 1 niskotonowy i 2 skierowane ku górze. Dodając do tego technologię Acoustic Beam, przeżycia staną się bardziej intensywne i realistyczne.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do sklepów.