Stadler Form Eva smart - nawilżacz powietrza zintegrowany ze Smart Life

Stadler Form Eva smart – nawilżacz powietrza zintegrowany ze Smart Life

Nawilżacze powietrza to bardzo przydatne urządzenia, pomagające w utrzymaniu wilgotności na poziomie, kiedy czujemy się najlepiej. W domowym zaciszu, powinna ona wynosić między 40 a 60%. Na rynku coraz częściej pojawiają się tego typu urządzenia, którymi można sterować z poziomu aplikacji mobilnej. Przykładem jest nowość – Stadler Form Eva smart, czyli nawilżacz z możliwością sterowania z poziomu jednej z najpopularniejszych aplikacji do zarządzania domową elektroniką – Smart Life.

Jak reklamuje swój produkt producent, Stadler Form, nawilżacz powietrza charakteryzuje się optymalnymi parametrami pracy, dzięki którym jest w stanie zapewnić odpowiednią wilgotność w pomieszczeniu o powierzchni do 80 metrów kwadratowych. Nawilżacz Eva smart ma wymiary 196 x 418 x 196 mm, a pojemność zbiornika na wodę to 6,3 litra. Mimo swoich wymiarów, dzięki wadze 3 kg, nawilżacz jest łatwy w przenoszeniu.

Moc nawilżacza to 95 W, co pozwala na emisję przyjemnej mgiełki na wysokość 1,40 m. W zależności od preferencji użytkownika, mgiełka wodna może być zimna albo ciepła, a po dodaniu olejku zapachowego, zyskuje właściwości aromaterapeutyczne.

Poziom hałasu 26-34 dB pozwala na swobodne korzystanie z Eva smart również w nocy.

Nawilżacz Stadler Form Eva smart
Nawilżacz Stadler Form Eva smart

Eva smart – sterowanie z pilota lub aplikacji mobilnej

Nawilżaczem Stadler Form Eva smart można sterować z poziomu pilota zdalnego sterowania, który jednocześnie jest czujnikiem wilgotności w pomieszczeniu. Użytkownik można wybrać, jaki poziom wilgotności ma być utrzymywany – od 30 do 75%.

Co istotne, nawilżaczem można również sterować przy pomocy Smart Life, czyli bardzo popularnej aplikacji do zdalnej obsługi AGD. Dla przykładu dodam, że ta sama aplikacja służy do sterowania elektroniką pojawiającą się okresowo w sklepach Biedronka, pod marką Hykker czy Media-Tech.

Nawilżacz Stadler Form Eva smart
Nawilżacz Stadler Form Eva smart

Na dzień publikacji niniejszego materiału, ceny nawilżacza Stadler Form Eva smart nie są jeszcze znane. Gdy tylko je poznamy, tekst zostanie zaktualizowany.