TagVault: Pet
fot. ElevationLab

Jak przy pomocy AirTags monitorować psy? Jest rozwiązanie

Choć przedstawiciele firmy Apple wielokrotnie podkreślali, że AirTags nie służą do monitorowania lokalizacji ludzi i zwierząt, z pewnością wielu opiekunów psów myśli o tym, by skorzystać z nich na wypadek, gdyby ukochany, czworonożny przyjaciel zgubił się. Właśnie wprowadzono do sprzedaży akcesorium, przy pomocy którego dyskretnie przymocujemy AirTaga do obroży.

Do oferty firmy ElevationLab trafiło akcesorium nazwane TagVault: Pet. Choć na pozór wydaje się być dość zaawansowane, po bliższym przyjrzeniu się dostrzeżemy, że to nic specjalnego z technicznego punktu widzenia.

TagVault: Pet to kieszonka, którą przy pomocy dołączonych szpilek montujemy do obroży albo szelek, zakładanych na naszego psa w momencie wyjścia z domu. Podstawowym atutem akcesorium, oczywiście poza możliwością umieszczenia w nim AirTaga, jest bardzo dyskretne wzornictwo. Na odpowiednio grubych obrożach TagVault: Pet wygląda jak element ozdobny, dzięki czemu potencjalny porywacz psa nie musi się zorientować, że zwierzę jest cały czas monitorowane.

TagVault: Pet fot. ElevationLab
fot. ElevationLab

W przypadku AirTaga wiszącego swobodnie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że zostanie zgubiony, czy to przypadkowo, czy umyślnie. TagVault: Pet eliminuje ten problem na dobre.

Akcesorium dostępne jest w sklepie internetowym producenta, w cenach odpowiednio 19,95 dolarów za jedną sztukę, 34,95 dolarów za parę i 64,95 dolarów za czteropak.

TagVault: Pet
fot. ElevationLab

Wraz ze wzrostem popularności AirTags, podobnych akcesoriów z całą pewnością będzie przybywać. To dobrze, bo dzięki temu nasze ukochane zwierzęta będą bezpieczniejsze.