Teesa Sweeper 7000 - posprzątasz nim każdy zakamarek
fot. Teesa

Teesa Sweeper 7000 – posprzątasz nim każdy zakamarek

Firma Teesa postanowiła powiększyć portfolio swoich odkurzaczy 2w1 o nowy model, którym jest Sweeper 7000. Pozwoli on na wjazd w każdy zakamarek domu, a także na komfortowe posprzątanie np. samochodu.

Teesa Sweeper 7000 – kurz już nie taki straszny

Jak zostało wspomniane wcześniej, Sweeper 7000 to odkurzacz akumulatorowy 2w1 z pionową rączką. Urządzenie zostało wyposażone w odczepiany moduł ręczny, który pozwoli na posprzątanie powierzchni nie znajdujących się na podłodze, a także umożliwi komfortowe utrzymanie czystości w naszym pojeździe.

Będzie to możliwe dzięki kompletowi końcówek szczelinowych, które są dołączane razem z urządzeniem. Użytkownik do wyboru otrzyma dwa poziomy mocy, regulowane poprzez przycisk znajdujący się na rączce urządzenia.

W zależności od wybranego poziomu mocy, odkurzacz może działać na jednym ładowaniu przez 16 minut w przypadku mocnego ssania, a także do 40 minut na małej mocy. Za zasilanie sprzętu odpowiedzialny jest akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh.

Teesa Sweeper 7000
fot. Teesa

Teesa Sweeper 7000 została wyposażona w uchwyt ze zmiennym kątem nachylenia oraz możliwością obrotu o 180 stopni, a także cztery diody LED, umieszczone na elektroszczotce. Taka konfiguracja umożliwi dotarcie do nawet najbardziej ciężko dostępnych miejsc i dokładne wysprzątanie znajdującego się tam kurzu. W celu opróżnienia pojemnika na kurz wystarczy wciśnięcie jednego przycisku, przez co ten proces został maksymalnie uproszczony.

Warto wspomnieć także, że urządzenie zostało przystosowane do funkcji mycia podłóg, dzięki akcesorium przeznaczonego do tego celu. Niestety, to trzeba będzie dokupić osobno. Cena nakładki mopującej wynosi obecnie 100 złotych.

Teesa Sweeper 7000 jest już dostępny w sklepie producenta, a jego cena wynosi 599 złotych. W zestawie otrzymamy sam odkurzacz, a także komplet końcówek szczelinowych.