Farelka, wentylator i kominek w jednym - nowość od Teesa

Farelka, wentylator i kominek w jednym – nowość od Teesa

W ofercie firmy Teesa pojawiło się urządzenie nazwane Termowentylator kolumnowy PTC z imitacją kominka. Sprzęt o kształcie zbliżonym do wentylatora wieżowego, potrafi ogrzewać pomieszczenie oraz imitować oświetlenie pochodzące od rozpalonego kominka.

Na pierwszy rzut oka, propozycja firmy Teesa to nic innowacyjnego. Na rynku znajdziemy obecnie bardzo dużo farelek, wentylatorów czy imitacji kominków – półki w marketach budowlanych wręcz uginają się od tego typu urządzeń. Gdzie zatem szukać innowacji? W integracji tych trzech urządzeń w jednym.

Termowentylator kolumnowy PTC z imitacją kominka – jak to działa?

Urządzenie oferowane przez Teesa zostało wyposażone w ceramiczną grzałkę PTC – bezpieczniejszą i wydajniejszą od rozwiązań stosowanych w typowych farelkach. Może ogrzewać powietrze w dwóch trybach: 1000 W i 2000 W. Dzięki zaimplementowanemu termostatowi, termowentylator kolumnowy może utrzymywać stałą temperaturę w pomieszczeniu, w zakresie od 18 do 45 stopni Celsjusza. Utrzymywanie temperatury realizowane jest poprzez naprzemienną pracę wentylatora i elementu grzewczego.

Termowentylator Teesa

Co istotne, termowentylator może również pracować z wyłączoną grzałką, spełniając zadanie typowego wentylatora stosowanego w upalne dni.

Termowentylator kolumnowy firmy Teesa posiada wbudowany mechanizm obrotowy, dzięki czemu może obracać się o 90 stopni.

Termowentylator Teesa

Sterowanie zdalne i dotykowe

Za aspekt wizualny urządzenia odpowiada oświetlenie imitujące płomienie kominka. Oprócz oświetlenia, na obudowie znalazło się miejsce dla wyświetlacza LED, informującego o parametrach pracy urządzenia, oraz panelu dotykowego, służącego do sterowania termowentylatorem. Dla większej wygody użytkowników, termowentylator kolumnowy Teesa można obsługiwać również przy pomocy pilota zdalnego sterowania.

Termowentylator Teesa

Koszt tego nietypowego urządzenia 3 w 1 to 299 złotych. Zakupu dokonać można na stronie producenta.