Wyze Bulb Color

Wyze Bulb Color, czyli bardzo tani zestaw inteligentnych żarówek

Wyze Bulb Color to nowa propozycja od producenta zajmującego się inteligentnym domem. Inteligentne żarówki sprzedawane przez Wyze nie będą dostępne pojedynczo, a jedynie w pakiecie. Nowe opcje oświetlenia zostały udostępnione w zaskakująco niskiej cenie. Sprawdźcie jakiej.

Wyze Bulb Color, to nic innego, jak pakiet inteligentnych żarówek, które korzystają z diod LED RGB, umożliwiając tym samym generowanie 16 milionów różnych kolorów, a także ciepłego oraz chłodnego białego światła. Użytkownicy, którzy zdecydują się skorzystać z nowych żarówek, będą mogli sterować oświetleniem za pomocą specjalnej aplikacji – w tym tworzyć scenariusze obejmujące szerszy, inteligentny ekosystem producenta.

Wyze Bulb Color – tyle powinny kosztować inteligentne żarówki!

Nowa żarówka Wyze Bulb Color posiada możliwość ściemniana przy minimalnej mocy odpowiadającej 2 watom (30 lumenów) oraz maksymalnej mocy na poziomie 75W (około 1000 lumenów). Konstrukcja jest jaśniejsza od wielu innych, inteligentnych żarówek na rynku, które są zbyt ciemne, jeśli chce się je wykorzystać jako główne źródło oświetlenia.

Inteligentne żarówki Wyze Bulb Color pozwalają na sterowanie nimi z poziomu aplikacji, oraz tworzenie scenariuszy związanych z włączaniem i wyłączaniem światła oraz zmianą jego koloru lub samego odcienia. W żarówkach znajdziemy możliwość regulowania barwy światła od 1800 do 6500K – to swoisty standard. Producent deklaruje, iż Wyze Bulb Color wytrzyma około 25 tys. godzin pracy.

Ile trzeba zapłacić za tę przyjemność? 35 dolarów – i to za 4 żarówki, a nie jedną sztukę! Patrząc na ceny konkurencji to… naprawdę można bić brawo. Tyle właśnie powinny kosztować inteligentne żarówki (nawet jeśli przeliczymy dolary bezpośrednio na złotówki).

W takiej kwocie komplet Wyze Bulb Color to naprawdę niezła okazja do zmodyfikowania swojego mieszkania czy miejsca pracy.