Już za kilka dni będziemy mogli kupić Xbox Series X Mini Fridge w Polsce!

Już za kilka dni będziemy mogli kupić Xbox Series X Mini Fridge w Polsce!

Drodzy gracze, szykujcie swoje portfele! Oto bowiem już za kilka dni będziecie mogli zamówić lodówkę Xbox Series X Mini Fridge, która – gdy tylko pojawiła się w sieci – zrobiła furorę. Co najważniejsze, będzie ją można zamówić w Polsce – coś czuję, że cały dostępny nakład na nasz kraj szybko się rozejdzie…

Pierwszy raz o Xbox Mini Fridge usłyszeliśmy kilka miesięcy temu, kiedy to twórcy konsoli pokazali, że mają do siebie dystans i potrafią się dobrze bawić, śmiejąc się z żartów użytkowników konsoli na jej temat. Tuż po premierze Xboksa Series X pojawiło się mnóstwo memów, porównujących wygląd konsoli do… lodówki. W drugiej połowie czerwca przedstawiciele Xboksa oficjalnie potwierdzili, że lodówka powstanie, ku uciesze masy graczy.

Zresztą, wystarczy spojrzeć na komentarze pod naszym tiktokiem na jej temat:

@tabletowo.pl

kto chce? ręka w górę ? #tabletowo #technewsypl #xbox #gaming #gracze #agd #lodówka #microsoft #tech #gaming #rozrywka

♬ Head & Heart (feat. MNEK) – Joel Corry

Xbox Mini Fridge – co to takiego?

Xbox Mini Fridge to lodówka, która pomieści w sobie maksymalnie 12 puszek napojów maści wszelkiej. Designem maksymalnie nawiązuje do konsoli Xbox Series X, łącznie z tym, że na froncie ma port USB – w tym przypadku służący do ładowania różnych urządzeń, w tym oczywiście smartfona jego posiadacza. Oczywiście nie zabrakło podświetlenia LED-ami.

Cena Xbox Mini Fridge w Polsce

Przyznaję, że na informację o dostępności lodówki Xbox Mini Fridge czekałam ze sporą niecierpliwością – mój narzeczony śledzi temat i jest mocno zainteresowany zakupem tejże. Z tym większą radością przyjął fakt, że już za kilka dni będzie mógł ją zamówić. Osoby zainteresowane wejściem w posiadanie tego cuda będą mogły polować na lodówkę Xboksa 19 października 2021. Polować, bo coś czuję, że liczba sztuk w pierwszym rzucie może być ograniczona.

Szczęście w nieszczęściu, że Xbox Mini Fridge ma być szerzej dostępny. Początkowo będzie go można nabyć wyłącznie w kilku sklepach (Game Stop EU, Micromania i Toynk na platformie Amazon.pl), natomiast w grudniu ma trafić do szerszej dystrybucji.

Cena Xbox Mini Fridge została ustalona na poziomie 99 euro, co oznacza, że pewnie w Polsce przełoży się na 499 złotych. To dobra cena, jak na taki – jakby nie było użyteczny – gadżet.

źródło