Xbox Series X

Konsola Xbox Series X ZA DARMO?! Z LG to możliwe

Rok 2020 to czas premiery konsol nowej generacji. Xbox Series X od Microsoftu oraz Sony PlayStation 5 trafią do pierwszych użytkowników domowych już w przyszłym miesiącu, a obecnie trwa ich przedsprzedaż. Istnieje jednak sposób, dzięki któremu posiadaczem nowej konsoli Microsoftu można stać się zupełnie za darmo – wystarczy kupić telewizor LG OLED.

Nowa konsola to i nowy telewizor

Czyż nie ma lepszego momentu na zmianę telewizora na nowszy model, niż zakup nowego akcesorium do niego, na przykład konsoli? Dzięki takiej decyzji, jeszcze bardziej odczujemy większe możliwości graficzne nowego sprzętu i będziemy mogli w pełni podziwiać to, co przygotowali dla nas twórcy gier na konsole nowej generacji.

LG OLED Xbox Series X
fot. LG

Telewizory LG OLED wydają się być wprost skrojone do tego zadania. Płynny obraz w wysokiej rozdzielczości, o bardzo wysokim kontraście, dostępny w telewizorach z matrycami OLED, z pewnością spotęguje wrażenia płynące z gier.

Xbox Series X za darmo – jak zdobyć?

Jak donosi na Twitterze Piotr Gmerek z serwisu HDTVPolska.com, już od 16 października, nabywając jeden z telewizorów LG OLED serii GX, można otrzymać konsolę Xbox Series X gratis. Promocją objęte są następujące modele telewizorów:

  • LG OLED77GX3LA za 24 999 zł;
  • LG OLED65GX3LA za 12 000 zł;
  • LG OLED55GX3LA za 8499 zł.

By skorzystać z promocji, należy zakupić jeden z powyższych telewizorów w okresie trwania oferty specjalnej (od 16 października do 15 listopada albo do wyczerpania zapasów), zachować dowód zakupu i zarejestrować zakup na stronie internetowej LG. Konsole będą wysyłane w grudniu.

LG OLED Xbox Series X

Szczególnie korzystnie wygląda oferta z telewizorem o przekątnej 55 cali. Odejmując od jego ceny koszt konsoli w przedsprzedaży (2249 zł) jego cena spada do 6250 złotych. Jak za telewizor z matrycą OLED – to bardzo korzystna propozycja.

Oficjalny debiut rynkowy konsol nowej generacji już niedługo. Warto się na niego odpowiednio przygotować. Lepszego pretekstu do wymiany telewizora może jeszcze długo nie być!