Prezent od Xiaomi na wiosnę: czyste powietrze w niższej cenie

Prezent od Xiaomi na wiosnę: czyste powietrze w niższej cenie

Xiaomi właśnie ogłosiło wiosenną promocję, w ramach której wybrane urządzenia marki można nabyć taniej, niż zazwyczaj. Wśród nich, bardzo popularne oczyszczacze powietrza.

Ruch i świeże powietrze to ważna sprawa – tymi słowami firma Xiaomi rozpoczyna wiosenną, promocyjną sprzedaż wybranych akcesoriów ze swojej oferty. Jak łatwo zgadnąć, promocja dotyczy inteligentnych opasek do monitorowania aktywności fizycznej oraz, co nas interesuje przede wszystkim, oczyszczaczy powietrza.

W zdrowym ciele zdrowy duch, a na zdrowym ciele – inteligentna opaska i słuchawki

Zalegające połacie śniegu zdążyły już stopnieć, dlatego pora pomyśleć o powrocie do aktywności fizycznej na zewnątrz, na przykład w formie biegania. W monitorowaniu postępów treningu mogą pomóc inteligentne opaski od Xiaomi, które teraz kosztują nieco taniej. W ramach promocji będzie je można kupić w następujących cenach:

  • Xiaomi Mi Smart Band 4C – 59 złotych;
  • Xiaomi Mi Smart Band 4 – 99 złotych;
  • Xiaomi Mi Smart Band 5 – 129 złotych.

Trening warto uprzyjemnić sobie dźwiękami ulubionej muzyki, płynącej, na przykład, z słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich cena to obecnie zaledwie 59 złotych.

Oczyszczacze na każdą kieszeń

Świeże powietrze, wiosną dostępne na zewnątrz na wyciągnięcie ręki, możemy również zapewnić sobie wewnątrz mieszkania, korzystając z oczyszczacza powietrza. Wraz z topniejącym śniegiem, stopniały również ceny wybranych urządzeń tego typu, dostępnych w ofercie Xiaomi:

  • Xiaomi Air Purifier 3C – 399 złotych;
  • Xiaomi Air Purifier Pro H – 999 złotych;
  • Xiaomi Air Purifier Pro – 759 złotych.

Wymienione produkty dostępne są, w promocyjnych cenach, w oficjalnych sklepach internetowych Xiaomi: mi-home.pl, mimarkt.pl oraz mi-store.pl oraz u wybranych partnerów handlowych chińskiej marki. Sprzedaż w obniżonych cenach potrwa do 29 marca.