Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential / fot. Kacper Żarski
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Essential / fot. Kacper Żarski

Xiaomi rozwiązało worek z prezentami – w sam raz na Dzień Dziecka! Tak, tego dużego też!

Zbliżający się Dzień Dziecka okazał się okazją do przecenienia sporej ilości produktów z asortymentu Xiaomi. Wszyscy, zarówno najmłodsi jak i nieco starsi, mają w czym wybierać.

Na łamach oiot.pl skupimy się na ofertach przygotowanych dla tych, którzy szukają ciekawych, inteligentnych sprzętów gospodarstwa domowego, w niższych niż zazwyczaj cenach. O pozostałych promocjach, w tym smartfonach z gratisowymi opaskami Xiaomi Mi Band 5, przeczytacie na łamach Tabletowo.pl.

Zacznijmy od telewizora

Plejadę promocyjnych ofert Xiaomi rozpoczyna telewizor, którego cenę można uznać za atrakcyjną nawet wtedy, gdy nie jest przeceniony. Dodatkowy rabat, w jego przypadku, to tylko kolejny atut i jeszcze jeden, bardzo solidny argument za jego nabyciem. Xiaomi Mi TV P1, z ekranem o przekątnej 32 cali, kosztuje teraz 999 złotych, czyli o 200 złotych mniej niż zazwyczaj!

Xiaomi rozwiązało worek z prezentami - w sam raz na Dzień Dziecka! Tak, tego dużego też!

Odkurzacze dla każdego

Oprócz telewizora, w ofercie promocyjnej marki Xiaomi znalazły się dwa roboty sprzątające, a także jeden odkurzacz ręczny. Objęte promocją roboty to Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop oraz Mi Robot Vacuum-Mop Essential. Pierwszy z nich kosztuje teraz 859 złotych (240 złotych taniej, niż zazwyczaj), a drugi 599 złotych (200 złotych taniej, niż zazwyczaj). Obydwa dosłownie deklasują marketową konkurencję, którą znaleźć można w tej półce cenowej.

Xiaomi rozwiązało worek z prezentami - w sam raz na Dzień Dziecka! Tak, tego dużego też!

Promocyjną ofertę odkurzaczy uzupełnia odkurzacz ręczny – Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Light, dostępny w cenie 429 złotych (70 złotych taniej).

Przygotowania do sezonu smogowego warto zacząć wcześniej

Choć do miesięcy, w których jakość powietrza w Polsce drastycznie się pogarsza zostało jeszcze sporo czasu, warto już teraz pomyśleć o zabezpieczeniu swojego mieszkania przed toksycznymi substancjami. Zwłaszcza, jeśli wiąże się to ze sporą oszczędnością. Marka Xiaomi przygotowała teraz dwie promocje na oczyszczacze powietrza, jeden bardzo podstawowy, a drugi zdecydowanie bardziej zaawansowany. Xiaomi Mi Air Purifier 3C kosztuje 399 złotych (taniej o 100 złotych), a Xiaomi Mi Air Purifier Pro H – 999 złotych (taniej o 300 złotych).

Xiaomi rozwiązało worek z prezentami - w sam raz na Dzień Dziecka! Tak, tego dużego też!

Inteligentna szczoteczka soniczna – teraz w świetnej cenie

Przeglądając promocje z okazji Dzień Dziecka, które przygotowało Xiaomi, warto także zwrócić uwagę na szczoteczkę soniczną Xiaomi Mi Electic Toothbrush T500, w cenie 109 złotych. Jak na markową szczoteczkę soniczną – cena naprawdę zachęcająca!

Router dla inteligentnego domu również tańszy

Wśród ofert promocyjnych pojawił się również zaawansowany router – Xiaomi Mi AIoT Router AX3600 WiFi 6, w cenie 399 złotych. Decydując się na jego zakup zaoszczędzimy aż 150 złotych – w sam raz, by uzupełnić nasz inteligentny dom o kolejny, mały gadżet.

Komu potrzebny inteligentny czajnik? Przekonaj się sam!

Czy inteligentny czajnik może się komuś przydać? Kacper twierdzi, że jak najbardziej! A teraz ten właśnie inteligentny czajnik, Xiaomi Mi Smart Kettle, można kupić już za 149 złotych.

Xiaomi Mi Smart Kettle / fot. Kacper Żarski
Xiaomi Mi Smart Kettle / fot. Kacper Żarski

Promocyjna oferta Xiaomi dostępna jest w salonach Mi Store, w oficjalnych sklepach internetowych marki (mi-home.pl, mi-store.pl, mimarkt.pl), a także w sieciach handlowych i sklepach internetowych. W przypadku większości urządzeń, o których informujemy, potrwa do 14 czewca.

Pełna lista produktów promocyjnych dostępna jest na tej stronie internetowej.