Yeedi w Polsce - ciekawe odkurzacze dostępne na Allegro

Yeedi w Polsce – ciekawe odkurzacze dostępne na Allegro

Kolejny producent inteligentnych odkurzaczy wyraził swoje zainteresowanie sprzedażą na polskim rynku. Yeedi zrobiło to poprzez nawiązanie współpracy z największą, lokalną platformą handlową. Na początek do Polski trafi trzy modele.

Produkty firmy Yeedi są dostępne dla klientów z Polski już od jakiegoś czasu. Można natknąć się na nie przeglądając oferty Amazonu czy AliExpress. Ten ostatni sprzedawca oferuje nawet ich wysyłkę z magazynu zlokalizowanego w naszym kraju, dzięki czemu towary błyskawicznie trafiają do odbiorców.

Co zmienia się dzięki temu, że oferta Yeedi dostępna jest na Allegro? Kupujący mogą korzystać z udogodnień funkcjonujących na platformie, takich jak 24 miesiące gwarancji, możliwość zwrotu do magazynu w Polsce czy zakupu na raty z zerowym oprocentowaniem.

Yeedi 2 Hybrid
Yeedi 2 Hybrid

Yeedi: trzy odkurzacze na dobry początek

Na start sprzedaży ofertę Yeedi na Allegro tworzą trzy odkurzacze z różnych półek cenowych. Pierwszy, Yeedi K650 kosztuje 629 złotych. Nieco droższy, Yeedi 2 Hybrid to koszt 999 złotych, a Yeedi K700 – 1299 złotych. Jak łatwo zgadnąć, różnią się od siebie funkcjonalnością, przede wszystkim z zakresu metod lokalizacji, wydajności odkurzania czy mopowania.

Yeedi K700
Yeedi K700

Rynek rośnie jak na drożdżach

Chińskie Yeedi to kolejna firma, która postanowiła rozgościć się na polskim rynku inteligentnych robotów sprzątających. Ten, właściwie z dnia na dzień, staje się coraz szczelniej wypełniony produktami z każdej półki cenowej. To, czy dany gracz sobie poradzi, zależy przede wszystkim od tego, czy uda mu się przekonać większą grupę klientów. W przypadku takich produktów jak odkurzacze Yeedi, którym przyjdzie się zmierzyć z wieloma konkurentami z Chin, optymalny stosunek ceny do oferowanych możliwości będzie kluczowy.

Yeedi K650
Yeedi K650

Ceny Yeedi K650 i Yeedi 2 Hybrid utrzymane zostaną na obecnym poziomie do 24 kwietnia. Następnie ich cena, najprawdopodobniej, zauważalnie wzrośnie.