Zigbee Smart Home - inteligentne urządzenia na promocji w Lidlu

Zigbee Smart Home – inteligentne urządzenia na promocji w Lidlu

Najpopularniejszym urządzeniem inteligentnego domu, jaki znajdziemy na fizycznych i wirtualnych półkach sklepów Lidl, zdecydowanie jest robot SilverCrest Monsieur Cuisine Connect. Znajdziemy tam również inne urządzenia, w tym inteligentne oświetlenie i czujniki zgodne ze standardem łączności Zigbee. Teraz, w sklepie internetowym niemieckiej sieci handlowej, znajdziemy je taniej przynajmniej o kilkanaście procent.

Zestaw na dobry początek

Od czego zacząć budowę inteligentnego domu? Na przykład od oświetlenia, którym będziemy mogli sterować z poziomu smartfona, między innymi programując automatyzacje. W tym celu możemy wyposażyć się, na przykład, w gotowy zestaw dostępny w Lidlu. Bramka Zigbee, trzy żarówki (do wyboru żółte/białe i kolorowe) i pilot zdalnego sterowania to koszt 299 złotych. Teraz, dzięki promocji, obydwa zestawy dostępne są w cenie 239 złotych, czyli 20% taniej.

Lidl Zigbee Smart Home
fot. Lidl

Jeszcze więcej światła

Gdy już mamy zestaw startowy, warto rozszerzyć go o kolejne elementy oświetlenia. Na stronie internetowej Lidla dostępne są, między innymi, takie akcesoria zgodne z Zigbee Smart Home:

Jak widać, zestawiając poszczególne, promocyjne elementy oświetlenia, można zbudować całkiem ciekawy system za niewygórowaną cenę.

Lidl Zigbee Smart Home
fot. Lidl

A może czujnik do tego?

Automatyzacja oświetlenia najlepiej działa wtedy, gdy towarzyszą jej czujniki. W przypadku oferty sklepu Lidl, te również znalazły się na promocji. Do wyboru mamy dwa modele:

Lidl Zigbee Smart Home
fot. Lidl

Jest też dzwonek

Ofertę promocyjnego smart home uzupełnia bardzo prosty model dzwonka do drzwi, którego naciśnięcie powoduje włączenie alarmu w aplikacji Lidl Home. Jego cena to teraz 69,90 złotych (poza promocją: 79,90 złotych).

Cóż, jak smart home to tylko do Lidla, do Lidla…