Prezentacja AirTags jeszcze dziś? Widok pierwszych akcesoriów podpowiada, że to jak najbardziej możliwe

Prezentacja AirTags jeszcze dziś? Widok pierwszych akcesoriów podpowiada, że to jak najbardziej możliwe

20 kwietnia o godzinie 19:00 polskiego czasu odbędzie się wiosenna konferencja Apple. Czy zobaczymy coś nowego? Tego wciąż nie wiemy. Wiemy jednak, że prezentacja AirTags jest już coraz bliżej.

AirTags – lokalizatory od Apple wracają jak bumerang przy okazji każdej, kolejnej prezentacji organizowanej przez Apple. Dlaczego firma do tej pory nie zdecydowała się na ich prezentację, choć rzekomo są gotowe? Tego nie wie nikt z zewnątrz. Być może problematyczne okazały się kwestie prywatności, z jakimi musiał zmagać się Samsung, choć to nic pewnego.

O tym, że premiera AirTags będzie miała miejsce lada dzień świadczą fotografie i ilustracje kolejnych akcesoriów umożliwiających połączenie lokalizatora z monitorowanym sprzętem.

Dziwne zawieszki

Do tej pory widzieliśmy już, między innymi, zawieszkę w kształcie typowego breloczka do samochodu. Wykonana ze skóry różni się tym, że w miejscu na logotyp marki można zamocować lokalizator AirTag. Widzieliśmy również inne elementy wykonane ze skóry, najprawdopodobniej będące wkładkami do portfeli.

AirTags zawieszki fot. via Apple Insider
fot. via Apple Insider

Zawieszki, których ilustracje pojawiły się ostatnio w serwisie Weibo najprawdopodobniej służą do połączenia Apple AirTag z przedmiotem o nieregularnych kształtach. Do czego wykorzystać można widoczne ucho? Najprawdopodobniej do tego, by przewlec sznurek i przywiązać AirTag do przedmiotu, którego lokalizację chcemy znać.

Najbliższa możliwa data premiery Apple AirTags to dzisiejszy wieczór, a wydarzenie dostępne będzie na tej stronie internetowej. Jeśli takie wydarzenie będzie miało miejsce, z pewnością niezwłocznie o tym napiszemy!